Strategia ZMIANY czy zmiana strategii - WROCŁAW

Strategia ZMIANY czy zmiana strategii - WROCŁAW

Cel

Jedyną stałą rzeczą w biznesie jest zmiana – to znane hasło w kontekście ostatnich zawirowań na rynkach, dynamicznego rozwoju nowoczesnych technologii wspierających biznes nabiera coraz bardziej wyrazistego znaczenia. Sam proces zarządzania ZMIANĄ wymaga gruntownego przemodelowania organizacji, zmiany sposobu myślenia o biznesie, otwarcia się na podejmowanie odważnych i czasem niepopularnych decyzji – to nowe podejście do realizowania wyznaczonych celów.

Konferencja „Strategia ZMIANY czy zmiana strategii” jest wydarzeniem, które uzmysłowi Państwu jak niezbędnym elementem nowoczesnej przedsiębiorczości jest umiejętność elastycznego podejścia do zarządzania firmą. Nie będzie to spotkanie poświęcone li tylko przedstawieniu prognoz makro i mikroekonomicznych na nadchodzący rok – zaprezentujemy holistyczne podejście do tematu zarządzania zmianą i pokażemy jak dwa elementy” zmiana” i „strategia” – pozornie brzmiące jak oksymoron - mogą tworzyć spójną zasadę podejścia do biznesu.

Jak ZMIANY na rynkach finansowych wpływają na sposób planowania, budowania i realizowania strategii firmy? Jak korzystać z dobrodziejstw nowoczesnych technologii? Jak otworzyć swoją firmę na ZMIANĘ i być gotowym do szybkiej reakcji? Odpowiedzi na te i podobne pytania stanowić będą program konferencji, podczas której nie może Państwa zabraknąć!

Do udziału w konferencji zapraszamy szczególnie:

  • Prezesów, Członków Zarządu, Właścicieli firm
  • Dyrektorów Zarządzających i Generalnych
  • Kadrę zarządzającą odpowiedzialną za realizację strategii firmy
  • Dyrektorów Finansowych


AKADEMIA PRZEDSIĘBIORCY

pierwszy ogólnopolski program dla przedsiębiorców, poświęcony tematyce:

  • praktycznych metod budowania wartości firmy
  • skutecznego zarządzania ryzykiem
  • tworzenia strategii firmy
  • zarządzania personelem i podnoszenia konkurencyjności przedsiębiorstwa

Program tworzą organizowane cyklicznie, w wielu miastach na terenie Polski, seminaria, które są okazją do zdobycia nowej wiedzy, osobistego zadawania pytań ekspertom oraz dają możliwość wymiany doświadczeń z innymi przedsiębiorcami.

Celem programu jest dostarczenie wiedzy i narzędzi, które pozwalają uzyskiwać przewagę konkurencyjną, rosnąć i zwiększać skalę biznesu szybciej i skuteczniej od innych.


Zapraszam do udziału w seminarium:
Aleksandra Zygarska - Project Manager

Szczegółowe informacje:

Tel.: +48 22 333 98 03
Faks: +48 22 333 97 78
Email: a.zygarska@pb.pl


O Współorganizatorach:


Kredyt Bank S.A. założony w 1990 roku jako jeden z pierwszych prywatnych banków w Polsce, to instytucja, która łączy innowacyjność z tradycją solidnej bankowości. Od 1994 spółka notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. W 2001 roku akcjonariuszem strategicznym Kredyt Banku została belgijska bankowo-ubezpieczeniowa Grupa KBC (85,53% udziału w kapitale akcyjnym).
Jesteśmy uniwersalnym bankiem, oferującym najwyższej jakości usługi różnym grupom klientów. Specjalizujemy się w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań finansowych przedsiębiorstwom. Nasze produkty i usługi dostosowujemy do potrzeb i wymagań klientów, wykorzystując często doświadczenie i know-how spółek z grupy KBC w Polsce i za granicą.
Ogromnym potencjałem Kredyt Banku są ludzie – wysokiej klasy specjaliści, którzy czuwają nad profesjonalną obsługą klientów i doradzają indywidualne rozwiązania w zarządzaniu finansami na każdym etapie rozwoju przedsiębiorstwa.
Dzięki rozbudowanej sieci placówek i bankomatów oraz systemom bankowości elektronicznej umożliwiamy klientom wygodny i uniwersalny dostęp do swoich usług.
Od lat cieszymy się zaufaniem tysięcy klientów, co pomaga nam stale umacniać pozycję na polskim rynku finansowym.

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

Centrum konferencyjne WPP, ul. Fabryczna 10a


Wrocław

Współorganizator

Partner

Patron Honorowy