online
Warsztaty
17 czerwca 2021
17 czerwca 2021
Sygnalista w przedsiębiorstwie
None
Ochrona sygnalistów | Nowe wyzwania dla organizacji

Cel

Do 17 grudnia 2021 r. do polskiego prawa zostanie zaimplementowana tzw. dyrektywa o ochronie sygnalistów. W pierwszej kolejności wpłynie na wszystkie duże firmy zatrudniające ponad 250 pracowników. Do 2023 roku przepisami zostaną objęte firmy zatrudniające co najmniej 50 osób.

Celem dyrektywy jest zapewnienie i wzmocnienie ochrony prawnej sygnalistów, którzy zgłaszają szereg nieprawidłowości w swoich przedsiębiorstwach. Podczas warsztatów wskażemy, jakie obowiązki na organizacje nakładają nowe przepisy, jak skutecznie wdrożyć w firmie kanały anonimowego zgłaszania nieprawidłowości, kiedy pracownik ma obowiązek poinformować o niewłaściwych działaniach oraz jak chronić tożsamość sygnalistów. Pokażemy, z jakimi wyzwaniami mierzą się działy kadr, aby zapewnić skuteczną ochronę sygnalistom przed działaniami odwetowymi oraz zaprezentujemy Państwu rozwiązania technologiczne związane z obsługą kanałów zgłaszania nieprawidłowości.

Do wdrożenia nowych regulacji pozostało mało czasu. Razem z Partnerem Merytorycznym Kancelarią Bird & Bird dołożyliśmy wszelkich starań, aby stworzyć Państwu przestrzeń do wymiany doświadczeń oraz dostarczyć Państwu niezbędnej wiedzy, która pozwoli skutecznie wdrożyć wymagane przepisy prawne w Państwa firmach.

Uczestnikom gwarantujemy:

 • Różnorodne formuły: prelekcje, case studies, panele dyskusyjne
 • Wysoki poziom przekazywanej wiedzy = praktyczne ujęcie zagadnień
 • Wystąpienia wyłącznie doświadczonych ekspertów – praktyków z różnych branż, m.in.: Nationale Nederlanden, KGHM Polska Miedź, Roche Diagnostics Polska, Siemens
 • Możliwość nawiązania nowych relacji biznesowych
 • Imienny certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę

Do udziału w warsztatch zapraszamy:

 • Prezesów i Członków Zarządu
 • Dyrektorów i Managerów ds. Compliance
 • Compliance Officerów
 • Dyrektorów i Managerów ds. Zapewnienia Zgodności
 • Radców Prawnych i Prawników
 • Szefów Działów HR

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

Lata doświadczenia

Dział konferencji „Pulsu Biznesu” istnieje od 2004 r. Kilkanaście lat doświadczeń i silna marka „Pulsu Biznesu”, pod którą odbywają się wydarzenia, sprawiły, że jesteśmy dziś czołowym organizatorem konferencji biznesowych skierowanych do wyższej kadry zarządzającej..

Profesjonalizm w każdym calu

W ciągu roku kalendarzowego organizujemy ponad 50 konferencji, kongresów, warsztatów i debat, podczas których do dyskusji zapraszamy najlepszych mówców, wybitnych ekspertów i praktyków z poszczególnych branż..

Tysiące zadowolonych klientów

Naszą ambicją jest kreowanie przedsięwzięć związanych z istotnymi, bieżącymi wydarzeniami w gospodarce, przewidywanie trendów oraz umożliwianie wymiany doświadczeń i dzielenia się wiedzą. Od 2004 roku zaufało nam już blisko 20 tys. uczestników..

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Miejsce

Sprzedaż, współpraca

Opiekun merytoryczny

Magdalena Sokulska
Magdalena Sokulska

Project Manager

Współpraca

Mateusz Stempak
Mateusz Stempak

Marketing Manager

Szczegółowa lokalizacja wkrótce


online

Partner Merytoryczny

Patron

 • Bird & Bird

  Bird & Bird jest międzynarodową kancelarią prawną posiadającą 29 biur w 20 krajach świata. Polskie biuro Bird & Bird reprezentuje ponad 80 prawników o szerokim zakresie specjalizacji, obejmującym m.in.: prawo własności intelektualnej i znaki towarowe, prawo ochrony prywatności i danych osobowych, fuzje i przejęcia, venture capital, prawo handlowe, prawo bankowe i finansowe, prawo nowych technologii, prawo pracy, prawo energetyczne, nieruchomości, postępowania sądowe i arbitrażowe czy prawo ochrony konkurencji. Nasze doświadczenie doceniają klienci, jak i prestiżowe rankingi takie jak Chambers Europe/Global, Legal 500 czy IFLR1000. Pracujemy dla spółek z wielu sektorów gospodarki, w tym branży finansowej, IT, nieruchomościowej, FMCG czy energetycznej. Doradzamy w zakresie corporate governance i compliance, nowych regulacji, w tym RODO, MIFID II i PSD2, przeprowadzamy audyty dokumentów korporacyjnych i przetwarzania danych, doradzamy w zakresie best practice dla zarządów i rad nadzorczych.