Szef Biura Zarządu

Szef Biura Zarządu

Szef Biura Zarządu
 / 13 ‑ 14 grudnia 2017 / Warszawa

Cel

Szanowni Państwo,

Mam wielką przyjemność zaprezentować Państwu program wydarzenia "Szef Biura Zarządu - jak skutecznie wspierać Zarząd i Radę Nadzorczą". W trakcie spotkania połączymy twarde aspekty Państwa pracy związane z funkcjonowaniem w ramach regulacji prawnych i nie mniej ważną sferę relacji i komunikacji, co czyni ten projekt wydarzeniem kompleksowo poruszającym najistotniejsze obszary pracy Szefa Biura Zarządu.

W trakcie konferencji poruszymy kwestie praktycznego stosowania regulacji warunkujących pracę Szefa biura zarządu, ale i ważne kwestie z obszaru zarządzania projektami czy zespołem.

Do wygłoszenia prelekcji i poprowadzenia sesji zaprosiliśmy wybitnych ekspertów w swoich dziedzinach.

Udział jest zatem doskonałą sposobnością by wzmocnić swój warsztat, zdobyć nowe umiejętności, wymienić się doświadczeniami z innymi uczestnikami piastującymi podobne funkcje.

Zachęcam do zarezerwowania czasu na udział w wydarzeniu, które będzie doskonałą formą dodatkowego wzmocnienia swoich kwalifikacji.

Serdecznie zapraszam,

Ewelina Stęplewska
Project manager

Do udziału zapraszamy:
Szefów biur zarządu, Asystentów biur zarządu i asystentów Prezesa, Sekretarzy biura zarządu oraz wszystkie osoby zajmujące się tą tematyką

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Opiekun merytoryczny

Ewelina Stęplewska
Ewelina Stęplewska

Project Manager

Miejsce

Hotel Polonia Palace, Al. Jerozolimskie 45, Warszawa


Warszawa

Patron Medialny