Warszawa
13 ‑ 14 grudnia 2017
13 ‑ 14 grudnia 2017
Szef Biura Zarządu
None

Cel

Szanowni Państwo,

Mam wielką przyjemność zaprezentować Państwu program wydarzenia "Szef Biura Zarządu - jak skutecznie wspierać Zarząd i Radę Nadzorczą". W trakcie spotkania połączymy twarde aspekty Państwa pracy związane z funkcjonowaniem w ramach regulacji prawnych i nie mniej ważną sferę relacji i komunikacji, co czyni ten projekt wydarzeniem kompleksowo poruszającym najistotniejsze obszary pracy Szefa Biura Zarządu.

W trakcie konferencji poruszymy kwestie praktycznego stosowania regulacji warunkujących pracę Szefa biura zarządu, ale i ważne kwestie z obszaru zarządzania projektami czy zespołem.

Do wygłoszenia prelekcji i poprowadzenia sesji zaprosiliśmy wybitnych ekspertów w swoich dziedzinach.

Udział jest zatem doskonałą sposobnością by wzmocnić swój warsztat, zdobyć nowe umiejętności, wymienić się doświadczeniami z innymi uczestnikami piastującymi podobne funkcje.

Zachęcam do zarezerwowania czasu na udział w wydarzeniu, które będzie doskonałą formą dodatkowego wzmocnienia swoich kwalifikacji.

Serdecznie zapraszam,

Ewelina Stęplewska
Project manager

Do udziału zapraszamy:
Szefów biur zarządu, Asystentów biur zarządu i asystentów Prezesa, Sekretarzy biura zarządu oraz wszystkie osoby zajmujące się tą tematyką

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

Hotel Polonia Palace, Al. Jerozolimskie 45, Warszawa


Warszawa

Patron Medialny