Szkolenie Online Inwestycyjna Akademia Pulsu Biznesu - Poziom Średnio zaawansowany

Szkolenie Online Inwestycyjna Akademia Pulsu Biznesu - Poziom Średnio zaawansowany

9 lutego 2012 / Warszawa, online

Cel

Inwestycyjna Akademia Pulsu Biznesu to bezpłatny projekt edukacyjno-informacyjny przeznaczony dla osób zainteresowanych tematyką inwestowania, które chciałyby poszerzyć swoją wiedzę z zakresu rynków kapitałowych oraz pieniężnych.

Projekt Inwestycyjna Akademia Pulsu Biznesu – poziom średnio zaawansowany, poprzez cykl bezpłatnych szkoleń internetowych online, ma na celu promowanie rynków kapitałowych i pieniężnych wśród tych osób, które już aktywnie poruszają się po rynkach finansowych.

Inwestycyjna Akademia Pulsu Biznesu – poziom średnio zaawansowany to siedem bezpłatnych sesji online, które będą prowadzone przez wybitnych specjalistów z dziedziny rynków finansowych.

W wyniku badania przeprowadzonego wśród czytelników Pulsu Biznesu wybraliśmy następujące tematy, które będą poruszane w kolejnych spotkaniach w ramach Inwestycyjnej Akademii Pulsu Biznesu:

  • psychologia inwestowania
  • inwestycje w towary/surowce
  • analiza techniczna daje zarobić
  • zlecenia specjalne – jak zautomatyzować swoją strategię inwestycyjną
  • wykresy świecowe - teoria i praktyka
  • oferty publiczne na giełdzie
  • analiza sprawozdań finansowych pod kątem inwestycyjnym

Uczestnicy Inwestycyjnej Akademii Pulsu Biznesu mogą brać aktywnie udział w dyskusji oraz zadawać pytania prowadzącemu podczas sesji szkoleniowej poprzez dostępną funkcję czatu.

Dla chętnych uczestników po zakończeniu każdej z sesji przygotowaliśmy krótki test do wypełnienia, dzięki któremu każdy będzie mógł sprawdzić poziom nabytej wiedzy.

Uczestnicy, którzy wezmą udział przynajmniej w 5 sesjach i pozytywnie zaliczą testy (uzyskają 75% poprawnych odpowiedzi ze wszystkich testów) otrzymają na zakończenie projektu certyfikat Inwestycyjnej Akademii Pulsu Biznesu, który będzie potwierdzał nabytą wiedzą podczas całego projektu. Testy z każdego szkolenia można wypełniać do momentu następnego szkolenia.


UWAGA

Ostatnia z cyklu Inwestycyjnej Akademii Pulsu Biznesu
Webcast - Poziom
Średnio zaawansowany

już

9 lutego 2012 r.


Transmisja live na stronie akademia.pb.pl/webcast
o godz.17.30.

Archiwalny webcasty można obejrzeć na stronie akademia.pb.pl/webcast

Jeżeli nie brałeś udziału w Akademii Pulsu Biznesu dla Początkujących, możesz obejrzeć archiwalne nagrania webcastów na stronie wideo.pb.pl

Uwaga!

Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje przed każdym webcastem, materiały szkoleniowe zarejestruj się już dziś.

Żeby uczestniczyć w samym webcascie nie trzeba się rejestrować wcześniej, przekierowanie na szkolenie nastąpi automatycznie w dniu szkolenia poprzez wejście na stronę akademia.pb.pl/webcast.

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

online


Warszawa

Partner