Warszawa
Konferencja
22 ‑ 23 stycznia 2020
22 ‑ 23 stycznia 2020
Hotel Novotel Centrum
Sztuczna inteligencja i robotyzacja w sektorze finansowym
None
Rewolucja technologiczna tu i teraz!

Cel
Wszelkiego rodzaju innowacje biznesowe związane z tematyką sztucznej inteligencji oraz robo doradztwa są dzisiaj jednym z priorytetów wielu strategii biznesowych w instytucjach finansowych.

Wdrożenie sztucznej inteligencji oraz robotyzacji w organizacjach determinuje przewagę konkurencyjną na rynku finansowym. Dzięki tym wdrożeniom firmy znacząco obniżają koszty prowadzenia działalności a jednocześnie zwiększają skuteczność inwestycji.

Zapraszam do grona uczestników III edycji Konferencji Sztuczna inteligencja i robotyzacja w sektorze finansowym, która odbędzie się w dniach 22-23 stycznia 2020 r. w Warszawie

Dołącz do nas i poznaj liczne case studies przedstawicieli takich instytucji jak m.in.: Alior Bank, Bank Pekao, Santander Bank Polska SA, Link4 TU, Nordea Bank. Weź udział w ważnym wydarzeniu branżowym, skorzystaj z doświadczenia naszych uznanych ekspertów i przedyskutuj z nimi najważniejsze wyzwania w Twojej branży. Zainspiruj się przedstawionymi wdrożeniami i wykorzystaj je w swoim biznesie!

Na 2-dniowej konferencji:

  • 17 inspirujących prelekcji
  • 2 panele dyskusyjne
  • prelekcje praktyków reprezentujących m.in.: Brainhint, Szkoła Główna Handlowa, Dell EMC, BNP Paribas, Citi Handlowy Bank Handlowy, PKO Bank Polski

Wśród kluczowych zagadnień w programie:

  • obsługa Klienta - wpływ AI i RPA na zwiększenie Customer Experience
  • wsparcie procesów sprzedaży - chatboty, voiceboty
  • wykorzystanie robotów do poprawy Employee Experience 
  • jak zbudować i utrzymać dużą operację robotyczną?
  • jak przeżyć porażki we wdrażaniu narzędzi RPA / AI i przekuć je w sukces
  • aspekty prawe, zapewnienie zgodności z przepisami, zapobieganie oszustwom dzięki RPA / AI

Zapoznaj się z artykułem "Rycerskie zasady robotyzacji procesów biznesowych" autorstwa Andrzeja Sobczaka, prelegenta wydarzenia >>

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

Lata doświadczenia

Dział konferencji „Pulsu Biznesu” istnieje od 2004 r. Kilkanaście lat doświadczeń i silna marka „Pulsu Biznesu”, pod którą odbywają się wydarzenia, sprawiły, że jesteśmy dziś czołowym organizatorem konferencji biznesowych skierowanych do wyższej kadry zarządzającej..

Profesjonalizm w każdym calu

W ciągu roku kalendarzowego organizujemy ponad 50 konferencji, kongresów, warsztatów i debat, podczas których do dyskusji zapraszamy najlepszych mówców, wybitnych ekspertów i praktyków z poszczególnych branż..

Tysiące zadowolonych klientów

Naszą ambicją jest kreowanie przedsięwzięć związanych z istotnymi, bieżącymi wydarzeniami w gospodarce, przewidywanie trendów oraz umożliwianie wymiany doświadczeń i dzielenia się wiedzą. Od 2004 roku zaufało nam już blisko 20 tys. uczestników..

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Opiekun merytoryczny

Magdalena Sokulska
Magdalena Sokulska

Project Manager

Miejsce

Hotel Novotel Centrum

ul. Marszałkowska 94
Warszawa

Patron Medialny