Transakcje fuzji i przejęć w praktyce

Transakcje fuzji i przejęć w praktyce

Cel

Głośne ostatnio zapowiedzi drugiej fali kryzysu, doprowadzą zapewne do natężenia zjawisk konsolidacji w wielu branżach. Historia ostatnich kilku lat pokazuje, że okres spowolnienia gospodarczego sprzyja zjawiskom fuzji i przejęć.

Chcąc przybliżyć Państwu kluczowe zagadnienia związane z działaniem w obszarze M&A, dziennik "Puls Biznesu" zaprasza na kolejną edycję konferencji: "Transakcje fuzji i przejęć w praktyce".

W trakcie konferencji dowiecie się Państwo jak skutecznie zorganizować i przeprowadzić proces fuzji czy przejęcia – doświadczeni eksperci szczegółowo prześledzą cały proces, począwszy od podjęcia decyzji do jego końcowej realizacji. Przeanalizowane zostaną metody wyceny przedsiębiorstw oraz wpływ wyboru na możliwość dalszego rozwoju. Prelegenci odpowiedzą na pytanie o to, jak przeprowadzić właściwie proces due diligence i uniknąć pułapek z nim związanych. Reprezentanci renomowanych kancelarii prawnych, posiadający szerokie doświadczenie w zakresie M&A, przeanalizują prawne aspekty transakcji, ze zwróceniem szczególnej uwagi m.in. na zakresy odpowiedzialności obu stron.

Udział w konferencji będzie również doskonała okazją, aby spotkać się z praktykami – przedstawicielami firm, które z powodzeniem zrealizowały transakcje typu M&A.

Do udziału w konferencji zapraszamy:
  • Prezesów i Członków Zarządu
  • Dyrektorów ds. Strategii, Rozwoju i Inwestycji
  • Dyrektorów Finansowych
  • Dyrektorów zarządzających
  • Prawników wew. i zew.
  • oraz wszystkich zainteresowanych transakcjami typu M&A oraz bezpośrednio zaangażowanych w ich realizację


Partnerzy:

PGNiG, firma od lat działająca na polskim rynku gazowniczym, dąży do rozszerzenia działalności m.in. w sferze energetyki, która jest jednym z trzech głównych obszarów rozwoju spółki. W ramach nowej strategii rozwoju PGNiG realizuje m.in. projekt budowy bloku energetycznego w Stalowej Woli wraz z Tauron Polska Energia. W związku z realizacją celów strategicznych, utworzona została również spółka PGNIG Energia. PGNiG finalizuje także przejęcie aktywów Vattenfall Heat Poland (VHP) - największego dostawcy ciepła na rynku warszawskim, który ma również pełnić funkcję centrum kompetencyjnego dla całej GK PGNIG w sektorze elektroenergetyki.

F5 Konsulting Sp. z o.o. od ponad dwudziestu lat świadczy profesjonalne usługi doradcze, przynależąc do czołówki firm konsultingowych w Polsce. Działalność spółki obejmuje trzy zasadnicze obszary: doradztwa gospodarczego (strategicznego i finansowego), projektów europejskich oraz rozwoju zasobów ludzkich. Wśród klientów F5 Konsulting są liderzy kluczowych sektorów gospodarki, a także dynamicznie rozwijające się małe i średnie przedsiębiorstwa oraz jednostki administracji rządowej i samorządowej. Konsultanci F5 Konsulting posiadają wysokie kwalifikacje oraz bogate doświadczenie w tworzeniu efektywnych i bezpiecznych strategii biznesowych, w tym także w realizacji projektów z obszaru fuzji i przejęć. Spółka współpracuje z liczną grupą ekspertów z różnych obszarów wiedzy, dzięki czemu może zaoferować pakiet kompleksowych interdyscyplinarnych usług doradczych, stosując zarazem zindywidualizowane podejście do klienta i jego potrzeb.


q

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

Millennium Plaza, Al. Jerozolimskie 123a


Warszawa

Organizator

Partner