Trendy Sprzedaży 2015

Trendy Sprzedaży 2015

Cel

„Jak być bezkonkurencyjnym na rynku?” – pytanie to spędza sen z powiek, wszystkim tym, którzy z handlem związani są na co dzień. Nie ma złotego środka na to jak sprzedawać lepiej, taniej, szybciej i więcej, zwłaszcza, że trendy w świecie handlu zmieniają się w zatrważającym tempie, a to co dzisiaj decyduje o naszym sukcesie, jutro może być czynnikiem wpływającym na naszą porażkę.

Na szczęście jednak, najlepsi specjaliści zajmujący się obserwacją i badaniem tychże trendów dysponują szeregiem wskazówek dotyczących tego, na czym powinniśmy skupiać nasze strategie sprzedażowe w najbliższej przyszłości. Najważniejsi praktycy mogą podpowiedzieć za pomocą jakich narzędzi możemy zarządzać sprzedażą i wpływać na polepszenie jej wyników. Eksperci rynkowi wiedzą również kim jest współczesny klient oraz jakie są potrzeby zmieniającego się wciąż rynku. A wszystkich tych wyjątkowych gości będziecie mieć Państwo sposobność spotkać na Trendach Sprzedaży 2015!

Jest to wyjątkowe wydarzenie branżowe skupiające najlepszych praktyków na rynku, najciekawsze case studies, najbardziej aktualne tematy i najskuteczniejsze narzędzia sprzedażowe. Odpowiemy na wszelkie pytania i wspólnie wypracujemy nowe rozwiązania. Tylko u nas, dostaniecie Państwo garść informacji oraz praktycznej wiedzy, które to efektywnie wykorzystane- wpłyną na Waszą bezkonkurencyjność!

Zapraszam

Jagoda Pietkiewicz

Junior Project Manager

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

Hotel Marriott, Aleje Jerozolimskie 65


Warszawa

Patron Medialny