
Umowy IT – aspekty prawne i praktyczne
Cel
Branża IT jest dziedziną, która przez ostatnich kilkadziesiąt lat rozwija się w nieprawdopodobnym tempie. Obszar ten, jako jeden z najbardziej przyszłościowych, odgrywa niezwykle istotną rolę i stanowi podstawę rozwoju całego kraju.
Zapraszamy na konferencję „Umowy IT – aspekty prawne i praktyczne”, podczas której zaproszeni eksperci poruszą m.in. poniższe zagadnienia:
- Jak przygotować dobrą umowę IT? Nowe wyzwania i praktyczne aspekty prawne
- Przeniesienie praw autorskich a uprawnienie do dokonywania zmian w oprogramowaniu
- Pułapki związane z nieprawidłowym udzieleniem praw autorskich do korzystania z utworów z obszaru IT
- Odpowiedzialność za niewykonanie oraz nienależyte wykonanie prac w praktyce umów IT
- Oprogramowanie w modelu SaaS
- Cyberbezpieczeństwo we wdrożeniach IT
- Odpowiedzialność wykonawców i podwykonawców w związku z outsourcingiem usług IT
- Wynagrodzenie w umowach IT oraz waloryzacja wynagrodzenia w umowach IT
- Bodyleasing oraz modele usługowe świadczenia usług IT jako coraz częstsza forma współpracy z dostawcą IT
- Ochrona danych osobowych w projektach IT oraz w związku ze świadczeniem usług serwisowych
- Jak zmigrować do chmury zgodnie z prawem? - na co warto zwrócić uwagę prowadząc wdrożenie z migracją do chmury obliczeniowej
- Jakie skutki niesie wyjście z umowy na wdrożenie systemu IT.
KTO POWINIEN WZIĄĆ UDZIAŁ:
Konferencja skierowana jest przede wszystkim do praktyków zawodowo związanych z wdrożeniami systemów IT po stronie zamawiającego i wykonawcy: osoby odpowiedzialne za negocjacje oraz zarządzanie wdrożeniami systemów informatycznych, prawnicy wewnętrzni i zewnętrzni biorący udział w opracowywaniu i negocjowaniu umów w zakresie systemów informatycznych, kadra menadżerska wyższego i średniego szczebla, dyrektorzy działów IT i osoby kierujące projektami związanymi z wdrażaniem produktów informatycznych.
Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?
Lata doświadczenia
Dział konferencji „Pulsu Biznesu” istnieje od 2004 r. Kilkanaście lat doświadczeń i silna marka „Pulsu Biznesu”, pod którą odbywają się wydarzenia, sprawiły, że jesteśmy dziś czołowym organizatorem konferencji biznesowych skierowanych do wyższej kadry zarządzającej..
Profesjonalizm w każdym calu
W ciągu roku kalendarzowego organizujemy ponad 50 konferencji, kongresów, warsztatów i debat, podczas których do dyskusji zapraszamy najlepszych mówców, wybitnych ekspertów i praktyków z poszczególnych branż..
Tysiące zadowolonych klientów
Naszą ambicją jest kreowanie przedsięwzięć związanych z istotnymi, bieżącymi wydarzeniami w gospodarce, przewidywanie trendów oraz umożliwianie wymiany doświadczeń i dzielenia się wiedzą. Od 2004 roku zaufało nam już blisko 20 tys. uczestników..
ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT
OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW
MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM
Kontakt
Miejsce
Sprzedaż, współpraca
- 22 333 97 77
- [email protected]
- PB konferencje
Focus Hotel Premium
Suwak 15
Warszawa
Przeczytaj w strefie wiedzy
- Bankowość
- Digital
- E-commerce
- Energetyka
- Finanse
- Human Resources
- IT
- Innowacje
- Inwestowanie
- Logistyka
- Marketing
- Nieruchomości
- Obsługa klienta
- Prawo
- Public relations
- R&D
- Sprzedaż
- Sztuczna inteligencja
- Umiejętności miękkie
- Zarząd
- Zarządzanie
- Zarządzanie należnościami
- Medycyna
- Farmacja
- Akademia Przedsiębiorcy