Umowy w sektorze energetycznym i gazowym

Umowy w sektorze energetycznym i gazowym

Cel

"Puls Biznesu" zaprasza na wydarzenie, które stanowi doskonałe praktyczne podsumowanie tematyki umów w energetyce, szczególnie w kontekście możliwości swobodnego wyboru dostawcy energii.

W ramach warsztatu powiemy jak skutecznie zawierać umowy, jakie są wymogi prawne i dobre praktyki w tym zakresie. Zaprezentujemy zasady odpowiedzialności w umowie sprzedaży energii elektrycznej, umowie kompleksowej i umowie dystrybucyjnej z naciskiem na newralgiczne elementy tego procesu.

Pokażemy jakie są trudności i obostrzenia w zakresie zmiany sprzedawcy, także w bardziej złożonych przypadkach.

Nie zabraknie także tematyki RODO, która wnosi rewolucyjne zmiany w obszarze umów z konsumentami. Wyjaśnimy jakie są podstawy prawne przetwarzania danych osobowych, szczególnie w celach marketingowych. Wskażemy obowiązki informacyjne i prawa osób, których dane są przetwarzane.

Zademonstrujemy jak powinien wyglądać modelowy proces reklamacyjny w zakresie obowiązków, wymaganych terminów, konsekwencji czy praw do żądania wpłat.

Znakomici eksperci, aktualny dobór zagadnień i ich praktyczne ujęcie da Państwu możliwość kompleksowego zweryfikowania Państwa wiedzy w zakresie umów w branży energetyczno-gazowej.

Zapraszam do deklaracji swojego udziału już dziś !

Kto powinien wziąć udział w Warsztatach:

Warsztat skierowany do odbiorców oraz sprzedawców energii, gazu, odbiorców końcowych energii elektrycznej i samodzielnie zakupujących energię elektryczną na swoje potrzeby, pracowników przedsiębiorstw energetycznych, a w szczególności:

  • Dyrektorów, Managerów, specjalistów ds. umów, kontraktów, transakcji, analiz rynku
  • Pracowników działów sprzedaży
  • Pracowników działów prawnych, organizacyjno-prawnych

Biorąc udział w warsztatach otrzymają Państwo zaświadczenie o punktach szkoleniowych do przedstawienia Krajowej Radzie Radców Prawnych.


ELŻANOWSKI CHERKA & WĄSOWSKI Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa
Działamy na rynku od 10 lat. Jesteśmy kancelarią prawną, stworzoną przez osoby związane z WPiA Uniwersytetu Warszawskiego. Nasz zespół to 35 prawników, w tym 9 z nich posiada stopień doktora nauk prawnych oraz jeden doktora habilitowanego. Naszymi klientami są polskie i międzynarodowe przedsiębiorstwa, a także instytucje publiczne. Mamy doświadczenie w świadczeniu usług dla sektora energetyki, branży kolejowej i lotniczej, a także dla jednostek organizacyjnych samorządu terytorialnego oraz zawodowego. Świadczymy kompleksowe usługi związane z inwestycjami w nieruchomości, ich obrotem i zarządzaniem oraz doradzamy w kwestiach ochrony dóbr kultury. Specjalizujemy się w legislacji i działalności regulowanej, kwestiach prawa gospodarczego, prawa pracy, prawa karnego, w tym karno-gospodarczego, ochrony konkurencji i pomocy publicznej, zamówień publicznych i partnerstwa publiczno-prywatnego.

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

Hotel Novotel Airport (ul. 1 Sierpnia 1)


Warszawa

Patron Medialny