Umowy wdrożeniowe na systemy IT – aspekty prawne i praktyczne

Umowy wdrożeniowe na systemy IT – aspekty prawne i praktyczne

Umowy wdrożeniowe na systemy IT – aspekty prawne i praktyczne
 / 4 ‑ 5 kwietnia 2019 / Warszawa

Cel

Branża IT to sektor, który w Polsce odgrywa niezwykle istotną rolę – jako jeden z najszybciej rozwijających się stanowi podstawę w rozwoju całego kraju.

Branża stwarza konieczność nieustannego poszerzania wiedzy m.in. z zakresu zasad kształtowania kontraktów, należytego wykonania umowy IT, bezpieczeństwa danych osobowych oraz unikania błędów i zabezpieczenia interesów przedsiębiorcy.
Realizacja projektów związanych z wykonaniem i dostarczeniem oprogramowania na zamówienie oraz wdrażaniem systemów informatycznych, wiąże się z szeregiem ryzyk prawnych i biznesowych po stronie zamawiającego.

Dobrze skonstruowana umowa stanowi podstawę sukcesu projektu i pozwala uniknąć wielu konfliktów podczas jego realizacji. Przygotowanie takiej umowy nie jest rzeczą prostą. Dobrze przygotowana umowa wymaga dużych kompetencji, a wtedy może znacznie ograniczyć ryzyka jakie się z nią wiążą.

Celem konferencji jest zapoznanie uczestników z najczęściej spotykanymi w praktyce pułapkami umów IT i sposobami ich unikania.
Przedstawiona będzie problematyka oraz uregulowania prawne związane z zawieraniem umów oraz praktyczne zagadnienia, które pozwolą lepiej zabezpieczyć interesy stron umowy.DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ W KONFERENCJI:

  • Dowiedzą się Państwo, gdzie tkwią zagrożenia prawne związane z wdrożeniem i eksploatacją systemów IT oraz poznają Państwo sposoby ich unikania,
  • Poznają Państwo praktyczne rozwiązania najczęściej spotykanych problemów,
  • Wymienią Państwo doświadczenia z innymi osobami z branży.

KTO POWINIEN WZIĄĆ UDZIAŁ:

Konferencja skierowana jest przede wszystkim do praktyków zawodowo związanych z wdrożeniami systemów IT po stronie zamawiającego i wykonawcy: osoby odpowiedzialne za negocjacje oraz zarządzanie wdrożeniami systemów informatycznych, prawnicy wewnętrzni i zewnętrzni biorący udział w opracowywaniu i negocjowaniu umów w zakresie systemów informatycznych, kadra menadżerska wyższego i średniego szczebla, dyrektorzy działów IT i osoby kierujące projektami związanymi z wdrażaniem produktów informatycznych.

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

Hotel Novotel Centrum, ul. Marszałkowska 94


Warszawa