V FORUM DYREKTORÓW DZIAŁÓW PRAWNYCH

V FORUM DYREKTORÓW DZIAŁÓW PRAWNYCH

25 ‑ 26 września 2012 / Warszawa, Hotel Polonia Palace

V FORUM DYREKTORÓW DZIAŁÓW PRAWNYCH
 / 25 ‑ 26 września 2012 / Warszawa

Cel

Szanowni Państwo,

Już po raz 5. mam przyjemność skierować na Państwa ręce zaproszenie do udziału w Forum Dyrektorów Działów Prawnych – najważniejszym i dorocznym spotkaniu prawników in-house.

Każda kolejna edycja forum gromadzi coraz większe grono słuchaczy, co jest dowodem Państwa zaufania i wysokiej oceny jego zawartości merytorycznej.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom, w tym roku przygotowaliśmy nową, interaktywną formułę wydarzenia. Po raz pierwszy dedykujemy Państwu Akademię Dyrektora Działu Prawnego – specjalistyczny trening menedżerski, który z pewnością pomoże sprostać wielu wyzwaniom pojawiającym się w codziennej pracy GC.

Tradycyjnie na spotkaniu nie zabraknie również inspirujących prelekcji oraz ożywionych debat i dyskusji w gronie praktyków – szefów działów prawnych.

Jest mi niezmiernie miło przywitać w gronie prelegentów wielu znakomitych gości, w tym m. in. : Panią Małgorzatę Krasnodębską-Tomkiel, Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, Pana Billa Mordana, Senior Vice President i General Counsuel z Reckitt Benckiser, przedstawiciela Association of Corporate Counsel i wielu innych doświadczonych ekspertów i praktyków – szefów działów prawnych kluczowych firm.

W ramach forum zapraszam Państwa również do zapoznania się z wynikami pierwszego w Polsce rankingu Najlepszy Pracodawca dla Prawnika In-house, który zostanie przeprowadzony wśród pracowników działów prawnych największych polskich przedsiębiorstw.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się ze szczegółową agendą wydarzenia.

Będę zaszczycona Państwa obecnością w gronie uczestników V Forum Dyrektorów Działów Prawnych w dniach 25 – 26 września 2012 r. w Warszawie.

Z wyrazami szacunku,

Justyna Piechocka

Head of Conferences

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ W FORUM:

  • Nowa, interaktywna formuła wydarzenia – prelekcje, panele dyskusyjne i równoległe sesje warsztatowe
  • Najlepsi eksperci i praktycy – przedstawiciele działów prawnych kluczowych firm, administracji państwowej, stowarzyszeń branżowych i renomowanych kancelarii prawnych
  • Akademia Dyrektora Działu Prawnego – w ramach forum, pierwszy w Polsce specjalistyczny trening menedżerski dedykowany szefom działów prawnych
  • Prezentacja pierwszego Rankingu Najlepszy Pracodawca dla Prawnika In-house – jakie oczekiwania mają prawnicy wewnętrzni względem pracodawcy i jak oceniają jakość pracy w polskich przedsiębiorstwach(regulamin rankingu
    http://www.pb.pl/atta/regulamin-najlepszy-pracodawca.pdf)
  • Niezbędna wiedza i najważniejsze debaty w gronie polskich GC – jak skutecznie zabezpieczyć ciągłość i spójność działań operacyjnych Twojej organizacji, zespół prawny jako niezbędne ogniowo w obliczu ryzyka, najnowsze zmiany i regulacje prawne w otoczeniu przedsiębiorstwa

NAJLEPSZĄ REKOMENDACJĄ FORUM SĄ OPINIE UCZESTNIKÓW DOTYCHCZASOWYCH EDYCJI:

,,Forum Dyrektorów Działów Prawnych jako miejsce gromadzące dyrektorów działów prawnych przedsiębiorstw działających w Polsce stwarza świetną okazję do wymiany poglądów i doświadczeń w zakresie zarządzania ryzykiem prawnym w polskich firmach. Porównanie doświadczeń firm z różnych branż ułatwia znalezienie skutecznych rozwiązań problemów prawnych pojawiających się w działalności przedsiębiorstw. Forum daje również możliwość nawiązania bezpośredniego kontaktu z osobami mającymi na co dzień do czynienia z podobnymi problemami i wymianę doświadczeń w zakresie ich rozwiązywania. Jest to również świetna okazja do wymiany poglądów na temat rynku usług prawniczych i efektywnych form współpracy z zewnętrznymi doradcami prawnymi. Zakres tematów poruszanych w trakcie Forum jest dobrany w taki sposób, aby oprócz zagadnień stricte prawnych obejmował również tematy z zakresu zarządzania działami prawnymi od strony finansowej i personalnej co dodatkowo podnosi atrakcyjność i przydatność Forum dla osób zarządzających działami prawnymi w przedsiębiorstwach."

Justyna Kieza, Adwokat, Senior Legal Counsel, Kulczyk Holding S.A.

,,Forum Dyrektorów Działów Prawnych jako cykliczne, organizowane już od kilku lat spotkanie prawników in-house, skutecznie przyczynia się do wymiany wielu doświadczeń i poglądów odnoszących się do zagadnień nurtujących to środowisko. Formuła tych spotkań oparta w dużej mierze na praktycznych aspektach aktywności zawodowej jej prelegentów cieszy się dużym zainteresowaniem całej grupy osób, do której jest kierowana. Z całym przekonaniem podnoszę jako jeden z prelegentów Forum poprzedniej edycji, że to coroczne wydarzenie na stałe wpisało się w kalendarz spotkań, w których trzeba uczestniczyć. Do zobaczenia na kolejnym Forum."

Artur Wierzbicki, Radca Prawny, Dyrektor Działu Prawnego Selgros Sp. z o.o.

,,Forum Dyrektorów Działów Prawnych stało sie od kilku lat miejscem wymiany doświadczeń pomiędzy prawnikami - managerami. Jak zarządzać, motywować, organizować... wreszcie - jak stać sie prawdziwym liderem - to tylko niektóre przykłady wiedzy tajemnej, którą możemy pozyskać podczas Forum. Najlepsze praktyki i doświadczenie, którymi dzielą sie z nami prelegenci, stanowi dla nas, prawników in-house, solidne wsparcie i doskonały benchmark. Warto skonfrontować nasze dokonania z kolegami z branży. Warto rownież podzielić sie z innymi. Tak właśnie powstaje networking in-housow."

Piotr Marucha, Dyrektor Departamentu Prawnego ABB


PwC jest wiodącą globalną organizacją świadczącą profesjonalne usługi doradcze. W Polsce PwC zatrudnia zespół ponad 1700 specjalistów i kadry wspierającej w sześciu miastach: w Gdańsku, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach i Warszawie. Od 2009 roku, w ramach PwC działa kancelaria prawna PwC Legal. Nasi prawnicy oferują wszechstronne wsparcie w obszarach prawa istotnych dla prowadzenia biznesu. Wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów obejmuje realizację projektów dla czołowych podmiotów prowadzących działalność gospodarczą w Polsce. Więcej informacji www.pwc.pl

Kancelaria Baker & McKenzie posiada 71 biur w 44 krajach na całym świecie. Warszawskie biuro kancelarii powstało w 1992 roku i aktualnie zatrudnia około 90 prawników i doradców podatkowych. Świadczymy kompleksowe doradztwo prawne i podatkowe w niemal wszystkich dziedzinach prawa gospodarczego.

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

Hotel Polonia Palace


Warszawa

Patron

Patron Medialny