V Konferencja Wynagrodzenia i benefity

V Konferencja Wynagrodzenia i benefity

19 ‑ 20 kwietnia 2011 / Warszawa, Hotel Polonia Palace

Cel

Czy mają Państwo w swojej firmie system premiowy sprawdzony na przestrzeni kilku lat? A może szukają Państwo nowych sposobów motywowania pracowników? Przekazywanie informacji o wynagrodzeniach i systemach premiowania sprawia Państwu trudność i chcielibyście dowiedzieć się jak z komunikacji uczynić narzędzie motywacji przynoszące zamierzone efekty? Być może zastanawiacie się Państwo jak prowadzić politykę wynagrodzeń w czasach słabszej koniunktury?

W odpowiedzi na Państwa potrzeby Informedia Polska przygotowała wyjątkowe wydarzenie.


W programie m.in.

  • Każda marchewka służy jedynie do tego, by zrobić z niej kij, a nagrody motywują jedynie do zdobywania nagród – oryginalne podejście do motywowania pracowników przedstawi prof. Andrzej Blikle
  • Uczyń z informacji o wynagrodzeniach i benefitach użyteczne narzędzie motywacyjne – jak to zrobić poradzą Jerzy Nocuń z Cemeksu, Michał Chmiel z Grupy TP i Alina Smolarek z Enel-Medu
  • Złe modele wynagradzania są przyczyną zmniejszania przewagi konkurencyjnej firm – o kształtowaniu systemów wynagrodzeń w trudnych czasach gospodarczych powie Dominika Staniewicz, ekspert BCC
  • Sprawdzony i skuteczny system premiowy w Mondial Assistance pokaże Izabela Jarosz, Dyrektor HR firmy
  • Podwyżka wynagrodzenia zasadniczego czy premia? Wynagradzanie za stanowisko czy umiejętności? Motywacyjne kształtowanie wynagrodzeń zmiennych w Tieto Poland przedstawi Michał Szostkowski, HR Country Manager firmy

Podczas Konferencji zostaną zaprezentowane informacje i doświadczenia firm z wielu sektorów gospodarki. Dlatego do udziału w spotkaniu zapraszamy osoby na co dzień zajmujące się HR, wynagrodzeniami i świadczeniami dodatkowymi w firmach reprezentujących różnorodne branże.

Każdy uczestnik otrzyma imienny certyfikat potwierdzający udział w Konferencji.

O Partnerze:

Benefit Systems SA specjalizuje się w dostarczaniu pracodawcom innowacyjnych rozwiązań w zakresie pozapłacowych świadczeń pracowniczych z obszaru sportu, rekreacji, kultury i rozrywki, jak również szytych na miarę programów kafeteryjnych.
Benefit Systems oferuje atrakcyjne produkty pozwalające na skuteczne motywowanie pracowników poprzez świadczenia pozapłacowe. Karta MultiSport Plus, flagowy produkt przedsiębiorstwa, jest programem, który pozwala na szeroki oraz nieograniczony dostęp do najlepszych klubów czy obiektów wielofunkcyjnych z obszaru sportu i rekreacji. Drugi produkt to programy kafeteryjne, które pozwalają pracownikowi danej firmy, w ramach określonego przez klienta budżetu i zakresu świadczeń pozapłacowych, na dowolny wybór interesujących go elementów z segmentu sportu, rekreacji, kultury, rozrywki, turystyki oraz zdrowia i urody. Benefit Systems oferuje również MultiBilet – produkt z obszaru kultury i rozrywki, umożliwiający dostęp do ponad 90 kin w całej Polsce.

O Partnerze:

RaportPlacowy.pl (AG TEST IT Sp. z o.o.) to pierwszy w Polsce profesjonalny serwis internetowy zawierający precyzyjne dane o wysokości płac, który powstał wyłącznie w oparciu o rzetelne i w 100% zweryfikowane dane pochodzące ze sporządzanych cyklicznie Raportów Płacowych dla przedsiębiorstw. RaportPlacowy.pl to narzędzie dla Specjalistów i Menedżerów Działów Personalnych oraz Zarządów firm, a także dla Pracowników przedsiębiorstw, Konsultantów oraz wszystkich innych osób zainteresowanych wysokością wynagrodzeń w Polsce.

Serwis RaportPlacowy.pl prowadzony jest przy współpracy merytorycznej z firmą konsultingową Advisory Group TEST Human Resources z centralą w Krakowie, która działa w Polsce od 1991 roku. TEST przygotowuje profesjonalne, ogólnopolskie Raporty Płacowe dla przedsiębiorstw od końca lat 90tych.

Projekt RaportPlacowy.pl jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki.

Serdecznie zapraszam Państwa do udziału w Konferencji
Dorota Wojnar - Project Manager

Szczegółowe informacje:
tel.(22) 333 97 77
fax.(22) 333 97 78
e-mail: info@informedia-polska.pl

Zapraszamy do współpracy w zakresie Promocji, Reklamy, Sponsoringu:

Dział Sponsoringu
tel.(22) 333 97 87
fax.(22) 333 97 78
e-mail: sponsoring@informedia-polska.pl

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

Hotel Polonia Palace


Warszawa

Partner

Patron Medialny