VI FORUM DYREKTORÓW DZIAŁÓW PRAWNYCH

VI FORUM DYREKTORÓW DZIAŁÓW PRAWNYCH

19 ‑ 20 września 2013 / Warszawa, Hotel Polonia Palace

Cel

Szanowni Państwo,

w tym roku już po raz szósty zaprosimy Państwa do udziału w corocznym, największym spotkaniu prawników in-house – Forum Dyrektorów Działów Prawnych.

Od lat podczas naszego wydarzenia gromadzimy najznamienitsze osobistości i najlepszych ekspertów z branży. Podczas spotkania chcemy stworzyć jedyne w swoim rodzaju miejsce wymiany doświadczeń oraz przekazać niezbędną wiedzę, aby Dyrektorzy Działów Prawnych w polskich firmach stali się ekspertami cenionymi na arenie międzynarodowej.

Tegorocznej edycji towarzyszy motyw przewodni „Zostań managerem przyszłości”. Poprzez odpowiedni dobór tematów i nowatorską formułę zakładającą liczne sesje warsztatowe, chcemy podkreślić, jak ważne jest by Dyrektor Działu Prawnego był nie tylko prawnikiem, ale również dobrym managerem.

Forum Dyrektorów Działów Prawnych ma już swoją markę w środowisku prawniczym, która budowana była na przestrzeni lat. Każda kolejna edycja cieszyła się dużym zainteresowaniem i uznaniem uczestników reprezentujących największe i najprężniej działające firmy na polskim rynku.

Liczymy na Państwa obecność na VI Forum Dyrektorów Działów Prawnych. Zachęcamy do zarezerwowania terminu w kalendarzu już dziś!


Serdecznie zapraszamy
Agnieszka Lityńska - Project Manager
Magdalena Marczak - Project Manager

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ:

  • Główne hasło wydarzenia - „Zostań managerem przyszłości” wskazuje kierunek, w którym powinni podążać dyrektorzy działów prawnych.
  • Formuła praktycy-praktykom gwarantuje przedstawienie gotowych rozwiązań, które mogą Państwo wdrożyć w swojej firmie.
  • Liczne sesje warsztatowe pozwolą Państwu poszerzyć wiedzę i zdobyć umiejętności w wybranym obszarze zainteresowań.
  • Wydarzenie od lat ma nieposzlakowaną opinię w środowisku prawniczym i gromadzi najlepszych ekspertów.
  • Forum daje niepowtarzalną okazję wymiany poglądów i nawiązania kontaktów z innymi przedstawicielami branży.

Maciej Bobrowicz, prezes Krajowej Rady Radców Prawnych:

Rewolucja technologiczna z jednej strony i dynamiczne zmiany na coraz bardziej konkurencyjnym rynku usług prawnych - oto czynniki, z którymi przyjdzie zmierzyć się nam - prawnikom w najbliższych latach. Wiedza, którą musimy mieć my - profesjonaliści przestanie być czynnikiem decydującym.
O sukcesie zdecydują dwa czynniki: szybkie dostosowanie się do zmieniającego otoczenia oraz umiejętności, których nie uczą nas w trakcie naszej edukacji prawniczej: tzw. soft skills. Profesjonalne komunikowanie się z klientem, przekonywanie do swoich racji i kompetencje negocjacyjne odegrają kluczową rolę w prawniczej karierze.
Prawnicy staną się menadżerami - menadżerami spraw swoich klientów w kancelariach, proaktywnymi menadżerami w zarządzającymi nie tylko sprawami, działami, departamentami, ale i procesami wykraczającymi poza tradycyjne kompetencje prawników jak zarządzanie konfliktami.
Nadchodzi czas zmian. Są one szansą dla nas wszystkich.O Partnerach

Deloitte Legal

Kancelaria prawnicza Deloitte Legal
posiada sieć biur w największych polskich miastach. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie wszystkich zagadnień prawnych mających wpływ na działalność przedsiębiorstw. W codziennej pracy korzystamy z zasobów globalnej sieci kancelarii prawniczych stowarzyszonych w Deloitte, co umożliwia nam realizację także międzynarodowych projektów.


Allen & Overy

Warszawskie biuro Allen & Overy zostało założone w 1991 r. jako jedna z pierwszych międzynarodowych kancelarii prawniczych. Obecnie jest jedną z większych międzynarodowych firm prawniczych w Polsce. Jesteśmy stałym doradcą krajowych i międzynarodowych banków i instytucji finansowych, korporacji oraz instytucji rządowych. Łączymy lokalną wiedzę i doświadczenie z umiejętnościami z zakresu zarządzania międzynarodowymi transakcjami, dzięki czemu nasi klienci otrzymują usługi o stałej jakości, a ich transakcje są skutecznie koordynowane. Biuro świadczy doradztwo prawne w zakresie prawa polskiego, angielskiego i unijnego we wszystkich głównych obszarach działalności Allen & Overy, tj. prawie handlowym i zagadnieniach korporacyjnych, bankowości i finansach a także rynkach kapitałowych.O Patronach

Krajowa Rada Radców Prawnych (www.kirp.pl) to największy samorząd prawniczy w Polsce, grupujący obecnie ponad 31 tysięcy radców prawnych i 10 tysięcy aplikantów radcowskich. Na terenie kraju funkcjonuje 19 Okręgowych Izb Radców Prawnych, na czele których stoją dziekani rad.
Krajową Radą Radców Prawnych kieruje Maciej Bobrowicz - Prezes KRRP. Wiceprezesami są: Dariusz Sałajewski, Jan Łoziński, Włodzimierz Chróścik oraz Piotr Bober, a Sekretarzem KRRP jest Ewa Stompor-Nowicka.
Przy KRRP funkcjonuje Centrum Mediacji Gospodarczej (www.cmg.kirp.pl). Jest niezależnym działającym non- profit centrum, którego misją jest pomoc przedsiębiorcom w rozwiązywaniu konfliktów pozasądowych w drodze mediacji.

Polskie Stowarzyszenie Prawników Przedsiębiorstw (PSPP) działa na polskim rynku od 2010 roku i jest jedynym stowarzyszeniem reprezentującym interesy prawników in-house, czyli prawników zatrudnionych w przedsiębiorstwach. Podobnie jak ma to miejsce w innych krajach europejskich, Stowarzyszenie odpowiada na potrzebę integracji tego środowiska zawodowego.
Jednym z głównych celów PSPP jest umożliwienie bezpośrednich kontaktów osobom, które odpowiadają za działy prawne w korporacjach. Wśród członków Stowarzyszenia są przedstawiciele największych polskich firm: banków, firm motoryzacyjnych, farmaceutycznych, wydawnictw, firm z branży spożywczej, budowlanej, IT i telekomunikacji. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, swą działalność statutową PSPP opiera w głównej mierze na organizacji spotkań merytorycznych oraz integracyjnych.

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

Hotel Polonia Palace


Warszawa

Partner

Patron

Patron Medialny