VII FORUM DYREKTORÓW DZIAŁÓW PRAWNYCH

VII FORUM DYREKTORÓW DZIAŁÓW PRAWNYCH

Cel

Szanowni Państwo,

zapraszamy na VII Forum Dyrektorów Działów Prawnych - corocznie najważniejsze spotkanie prawników przedsiębiorstw.

Co roku mamy przyjemność gościć na nim najważniejszych ekspertów branży - prawników, wykładowców i autorytety świata prawnego. Stosując się do rekomendacji przedstawionych przez uczestników poprzednich edycji przygotowaliśmy program odpowiadający aktualnym potrzebom szefów działów prawnych.

Pierwszego dnia Forum omówimy m.in:

zakres rządowego programu Lepsze Regulacje 2015,

zakres odpowiedzialności karnej członków zarządów,

prawne regulacje umów teleinformatycznych - wdrożeń, eksploatacji, a także typu saas oraz cloud,

nowelizacja prawa konkurencji,

ochrona danych osobowych i zadania administratora bezpieczeństwa informacji.


Podczas panelu dyskusyjnego w drugiej części pierwszego dnia Forum, na którym zgromadzimy najważniejszych reprezentantów polskiego arbitrażu, omówimy szanse i zagrożenia stojące przed tą formą rozwiązywania sporów. Przy udziale prelegentów, panelistów, ale przede wszystkim zgromadzonych uczestników postaramy się odpowiedzieć na pytanie: Czy arbitraż gospodarczy ma szansę zastąpić sądownictwo powszechne?

Drugi dzień VII Forum Dyrektorów Działów Prawnych postanowiliśmy poświęcić rozwiązaniom wspierającym zarządzanie, umiejętności pracowników oraz obsługę działu.

Blok merytoryczny rozpocznie wykład poświęcony planowaniu strategicznemu poprowadzony przez jednego z najlepszych specjalistów w tej dziedzinie. Zaplanowaliśmy również prelekcje poświęcone zagadnieniom HR (organizacja pracy, rozwiązywanie konfliktów w zespole, rekrutacja i adaptacja w dziale prawnym pracownika zewnętrznej kancelarii) jak i umiejętnościom miękkim (sztuka przemawiania i wywierania wpływu na publiczność). Po wykładach zaprosimy uczestników na dwa równoległe warsztaty, podczas których w mniejszym już gronie będą mogli omówić z trenerami szczegółowe problemy występujące w ich pracy. Blok ten zakończy prelekcja oraz sesja Q&A poświęcona tematyce ochrony reputacji przedsiębiorstwa w dobie szybkiego i często nierozważnego publikowania informacji w mediach społecznościowych.

Dwudniowe Forum zakończy wręczenie certyfikatów uczestnictwa oraz wspólny lunch w restauracji Strauss Hotelu Polonia Palace w Warszawie.

Liczymy na Państwa obecność i zachęcamy do rezerwacji terminów - 17-18 września 2014 r.!


W imieniu Pulsu Biznesu,
serdecznie zapraszam,
Marcin Dobrowolski - Project Manager
O Partnerze


Allen & Overy

Warszawskie biuro Allen & Overy zostało założone w 1991 r. jako jedna z pierwszych międzynarodowych kancelarii prawniczych. Obecnie jest jedną z większych międzynarodowych firm prawniczych w Polsce. Jesteśmy stałym doradcą krajowych i międzynarodowych banków i instytucji finansowych, korporacji oraz instytucji rządowych. Łączymy lokalną wiedzę i doświadczenie z umiejętnościami z zakresu zarządzania międzynarodowymi transakcjami, dzięki czemu nasi klienci otrzymują usługi o stałej jakości, a ich transakcje są skutecznie koordynowane. Biuro świadczy doradztwo prawne w zakresie prawa polskiego, angielskiego i unijnego we wszystkich głównych obszarach działalności Allen & Overy, tj. prawie handlowym i zagadnieniach korporacyjnych, bankowości i finansach a także rynkach kapitałowych.


O Patronie

Krajowa Rada Radców Prawnych (www.kirp.pl) to największy samorząd prawniczy w Polsce, grupujący obecnie ponad 32 tysięcy radców prawnych i ok 9 tysięcy aplikantów radcowskich. Na terenie kraju funkcjonuje 19 Okręgowych Izb Radców Prawnych, na czele których stoją dziekani rad.

Krajową Radą Radców Prawnych kieruje Dariusz Sałajewski- Prezes KRRP. Wiceprezesami są: Arkadiusz Bereza, Włodzimierz Chróścik, Zbigniew Pawlak, Ewa Stompor-Nowickai Maria Ślązak, a Sekretarzem KRRP jest Barbara Kras.

Przy KRRP funkcjonuje Centrum Mediacji Gospodarczej (www.cmg.kirp.pl). Jest niezależnym działającym non- profit centrum, którego misją jest pomoc przedsiębiorcom w rozwiązywaniu konfliktów pozasądowych w drodze mediacji.


Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

Hotel Polonia Palace, Aleje Jerozolimskie 45


Warszawa

Partner

Patron Honorowy

Patron

Patron Merytoryczny

Patron Medialny