VIII Kongres Business Intelligence

VIII Kongres Business Intelligence

Cel

GOŚCIE SPECJALNI

To już 8 kongres Business Intelligence organizowany przez Puls Biznesu. Spotkanie to rokrocznie gromadzi rzeszę ekspertów, praktyków i menedżerów wyższego szczebla z największych firm i wpisało się na stałe w kalendarz najważniejszych wydarzeń naukowo - biznesowych.
Tegoroczny VIII Kongres Business Intelligence da informacje potrzebne do zastosowania nowych technologii BI w firmie, gdzie ważne jest zarządzania wydajnością i generowanie nowych przychodów. Pokażemy BI jako siłę napędową postępu przedsiębiorstw i główne narzędzie do wyznaczania i realizowania celów biznesowych. Udowodnimy, że innowacje w dane i analitykę nadal przyspieszają, przekształcając starą, stateczną rolę BI w nowe źródło wartości dla przedsiębiorstwa. Uwzględniając umiejętności danych, dobre przywództwo i sprawne dokonywanie biznesowej analityki, damy praktyczny, dobry wzorzec gotowy od razu do wdrożenia w Państwa firmach.


Do zobaczenia na VIII Kongresie Business Intelligence !


Magdalena Marczak- Project Manager

m.marczak@pb.plProgram Kongresu kierujemy do:

 • Menedżerów Business Intelligence
 • Dyrektorów Finansowych
 • Dyrektorów, Menedżerów Kontrolingu
 • Dyrektorów, Menedżerów IT
 • Kierowników Projektów
 • Architektów i Specjalistów Baz Danych
 • Administratorów Hurtowni Danych
 • Architektów Aplikacji
 • Menadżerów odpowiedzialnych za rozwój i utrzymanie narzędzi CRM
 • Kierowników działów operacyjnych
 • Kadrę podejmująca decyzje strategiczne w firmie
 • Osoby odpowiedzialne za rozwój firmy
 • Wszystkie osoby zainteresowane implementacją rozwiązań w wspierających podejmowanie decyzji.Zapraszamy do współpracy w zakresie sponsoringu:

Anna Niewodzka
T +48 22 333 9889
K +48 600 013 301
a.niewodzka@pb.pl


Zapraszamy do współpracy w zakresie marketingu:

Katarzyna Dziedzic
T +48 22 333 9826
k.dziedzic@pb.pl

O Partnerach:

Firma JCommerce działa na rynku IT od 2005 roku dostarczając przyjazne i funkcjonalne oprogramowanie biznesowe. Współpracując z wiodącymi dostawcami systemów Business Intelligence, takimi jak QlikTech, Microsoft, IBM i SAP, oferuje pełne spektrum najbardziej nowoczesnych narzędzi Business Intelligence. JCommerce dostarcza również klientom zaawansowane i najnowocześniejsze rozwiązania ERP, SFA oraz systemy i aplikacje dedykowane - webowe, mobilne oraz desktopowe. Świadczy usługi w zakresie outsourcingu specjalistów IT, realizacji projektów „pod klucz” oraz autorskich szkoleń BI. To co wyróżnia zespół specjalistów firmy to ogromna poparta licznymi certyfikatami wiedza oraz prawie dwudziestoletnie doświadczenie, które zdobywali podczas wdrożeń systemów BI u najbardziej wymagających klientów, począwszy od małych firm po duże korporacje, działające na rynku krajowym i międzynarodowym.

ITMAGINATION to prężnie rozwijająca się firma z branży IT. Od 2008 roku tworzy oprogramowania na zamówienie oraz rozwiązania analityczno-biznesowe, wykorzystując technologię Microsoft. Firma oferuje rozwiązania optymalizujące przepływ informacji oraz automatyzujące procesy biznesowe. Autorskie rozwiązania Business Intelligence wspierają analizę oraz podejmowanie decyzji m.in. w dziedzinie zarządzania finansami, budżetowania, sprzedaży oraz logistyki. ITMAGINATION jest laureatem prestiżowych nagród i wyróżnień, m.in. Deloitte Technology Fast 50 Central Europe oraz Partner Roku 2012 firmy Microsoft w Polsce.


SAS Institute jest światowym liderem w zakresie Business Analytics oraz największym niezależnym dostawcą oprogramowania Business Intelligence wspierającego szerokie spektrum procesów biznesowych. Rozwiązania SAS adresowane są do wszystkich branż.

Hicron Group powstała na przełomie 2013 i 2014 roku, poszerzając portfolio spółki Hicron – integratora systemów IT, wspierającego firmy w prowadzeniu biznesu. Marka Hicron to setki projektów zrealizowanych dla dużych firm, lata pracy z systemem SAP ERP i doświadczeń w projektowaniu autorskich rozwiązań IT (m.in. w technologiach Java, .Net, PHP, Oracle, Enterprise Mobility) oraz dziesiątki zadowolonych Klientów w kraju i za granicą. Hicron Group tworzą Rhino Sp. z o.o., projektująca zaawansowane rozwiązania telemetryczne oraz Up2Data Sp. z o.o., skupiająca najlepszych w Polsce ekspertów z zakresu Big Data. Połączenie know-how w ramach Hicron Group to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku na inteligentne i zintegrowane rozwiązania informatyczne, trwale monetyzujące biznes.

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

Giełda Papierów Wartościowych, ul. Książęca 4


Warszawa

Partner

Patron Merytoryczny

Patron Medialny