VIII Kongres HR Summit 2021

VIII Kongres HR Summit 2021

21 ‑ 22 września 2021 / online

Cel

Pandemia wywróciła sposób naszej pracy i bezdyskusyjnie postawiła w centrum pracownika, a dyrektorzy HR stanęli oko w oko z nowymi zadaniami i wyzwaniami.

Działy HR zaczęły odgrywać strategiczną rolę, a ich liderzy stanęli przed nie lada wyzwaniem przekształcenia dotychczasowej kultury organizacyjnej na kulturę opartą na zaufaniu i przynależności do organizacji. To na działy HR będące na pierwszej linii frontu spadła komunikacja z pracownikami, organizacja pracy zdalnej, motywowanie i wsparcie psychologiczne pracowników. A to wszystko w zmiennym i niepewnym otoczeniu, gdzie cyfryzacja pracy stała się kluczowa i często niezbędna do przetrwania firmy. 

W dniach 21-22 września 2021 r. zapraszamy Cię do udziału w 8 edycji Kongresu HR Summit 2021, gdzie wraz ze znamienitymi ekspertami poruszymy kwestie najbardziej istotne dla zarządzania zasobami ludzkimi w nowej rzeczywistości. Wydarzenie będzie okazją do wymiany (także trudnych) doświadczeń, poznania trendów i znalezienia nowych, unikalnych rozwiązań dla Twojej organizacji.

Wśród prelegentów przedstawiciele m.in.: Empik Group, Emitel, Orange Polska, PKN ORLEN, Nationale-Nederlanden, Your KAYA, McDonald’s Polska, Xella Polska, Kuehne + Nagel, Santander Bank Polska.

Już dziś dołącz do wyjątkowej społeczności HR!

Weź udział w kongresie:

 • dowiedz się, jak skutecznie zarządzać zdalnymi zespołami
 • poznaj najlepsze sposoby budowania zaangażowania i satysfakcji pracowników podczas pracy zdalnej
 • dowiedz się, jak organizacja powinna wspierać zdrowie psychiczne pracowników
 • naucz się kształtować dobre samopoczucie pracowników
 • sprawdź, jak budować markę pracodawcy z czasie kryzysu
 • dowiedz się, jak skutecznie przeprowadzić zdalny onboarding, preboarding oraz ocenę pracowników
 • poznaj innowacyjne strategie rekrutacyjne i sposoby ich wdrożenia
 • naucz się przyciągnąć talenty w dobie cyfrowej
 • sprawdź, jak możesz wykorzystać duże zbiory danych i czego dowiesz się od liczb
 • zobacz, jak będzie wyglądał cyfrowy dział HR
 • poznaj moc AI, IoT, robotów - i dowiedz się, jak wdrożyć nowe rozwiązania do procesów HR-owych

Co gwarantujemy?

 • przede wszystkim zaangażowanie w jak najwyższą jakość merytoryczną
 • wystąpienia wyłącznie doświadczonych ekspertów - praktyków z różnych branż
 • atmosferę sprzyjającą pogłębianiu wiedzy i kreowaniu nowych pomysłów
 • certyfikat uczestnictwa – potwierdzimy Twoje zaangażowanie i zdobyte umiejętności!

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

Lata doświadczenia

Dział konferencji „Pulsu Biznesu” istnieje od 2004 r. Kilkanaście lat doświadczeń i silna marka „Pulsu Biznesu”, pod którą odbywają się wydarzenia, sprawiły, że jesteśmy dziś czołowym organizatorem konferencji biznesowych skierowanych do wyższej kadry zarządzającej..

Profesjonalizm w każdym calu

W ciągu roku kalendarzowego organizujemy ponad 50 konferencji, kongresów, warsztatów i debat, podczas których do dyskusji zapraszamy najlepszych mówców, wybitnych ekspertów i praktyków z poszczególnych branż..

Tysiące zadowolonych klientów

Naszą ambicją jest kreowanie przedsięwzięć związanych z istotnymi, bieżącymi wydarzeniami w gospodarce, przewidywanie trendów oraz umożliwianie wymiany doświadczeń i dzielenia się wiedzą. Od 2004 roku zaufało nam już blisko 20 tys. uczestników..

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Miejsce

Sprzedaż, współpraca

Opiekun merytoryczny

Magdalena Sokulska
Magdalena Sokulska

Project Manager

Współpraca

Joanna Czyczuk-Oziębło
Joanna Czyczuk-Oziębło

Marketing Manager - Team Leader

Szczegółowa lokalizacja wkrótce


online

Partner

Patron

Patron Medialny

 • HB Reavis

  HB Reavis to międzynarodowa firma specjalizująca się w tworzeniu przestrzeni pracy. Naszą misją jest dostarczanie wyjątkowych doświadczeń osobom, które z nich korzystają. Projektujemy, budujemy i zarządzamy nieruchomościami - od biur szytych na miarę, poprzez centra handlowe, po przestrzenie coworkingowe. Rozwiązania zastosowane w naszych budynkach wpływają pozytywnie na efektywność i samopoczucie ich użytkowników oraz społeczności lokalnych. Od 1993 roku stworzyliśmy budynki o powierzchni 1,3 miliona metrów kwadratowych. Obecnie działamy w Wielkiej Brytanii, Polsce, Czechach, Słowacji, Węgrzech i Niemczech. Realizując lub planując inwestycje o szacunkowej wartości 6,6 mld euro, kształtujemy rynek nieruchomości w Europie.

 • RK Legal

  W RK Legal od 2006 roku świadczymy kompleksowe usługi prawne dla biznesu. Pod naszym szyldem skupiamy spółki wspierające przedsiębiorców w kwestiach prawnych, zarządzaniu portfelami wierzytelności i ochronie danych osobowych. Zespół kancelarii liczy dziś łącznie ponad 120 osób. Należymy do międzynarodowej sieci kancelarii Euro Collect Net Lawyers. Jesteśmy także członkiem ZPF(Związek Przedsiębiorstw Finansowych), AIJA oraz PRCH.