Windykacja 2016

Windykacja 2016

Windykacja 2016
 / 19 ‑ 20 maja 2016 / Warszawa

Cel

Szanowny Uczestniku,

Skuteczne odzyskiwanie należności jest jednym z kluczowych elementów w procesie utrzymania i poprawy płynności finansowej w firmie. To stwierdzenie jest dla nas punktem wyjścia do dyskusji o tym jak ewoluuje znaczenie windykacji w obszarze budowania przewagi konkurencyjnej.

Jako windykator, działasz dzisiaj nie tylko na płaszczyźnie odzyskiwania należności, ale także masz do spełnienia ważną rolę w realizacji strategii CSR w firmie, budowaniu jej wizerunku i kultury współpracy z dłużnikiem. To, między innymi, dzięki Tobie zaistniał na rynku trend proklienckiej windykacji i pojawiła się potrzeba rozważań o wprowadzeniu zmian do strategii kontaktowych tak, aby odpowiadały one realiom społecznym i standardom technologicznym zmieniającym się dzisiaj szczególnie dynamicznie. Jeżeli zależy Ci, aby podążać za aktualnymi trendami i budować optymalne modele procesów windykacyjnych, dołącz do nas 19 i 20 maja 2016, w Warszawie. Dzięki inspiracjom dostarczonym przez naszych prelegentów, praktycznym sesjom warsztatowym i dyskusjom w profesjonalnym gronie przy stołach eksperckich dowiesz się, jak odzyskiwać należności:

  • NOWOCZEŚNIE, czyli w oparciu o nową segmentację i przy wykorzystaniu nowych kanałów komunikacji i technologii
  • PROKLIENCKO, czyli poruszając się w ramach odpowiedzialnego biznesu i etycznej windykacji, realizując strategię experience design oraz budując kulturę współpracy z dłużnikiem jako klientem
  • SKUTECZNIE, czyli optymalizując strategię kontaktową i Idziałając ze znajomością nowego otoczenia prawnego


Spójrz na windykację z nowej perspektywy!


Do zobaczenia w maju,

Katarzyna Basaj-Pietrasz oraz Borys Sadowski

Project Manager Dyrektor Generalny

Puls Biznesu Grupa GEKKO

Organizator Partner Merytoryczny

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Opiekun merytoryczny

Katarzyna Basaj-Pietrasz

Project Manager

Miejsce

The Westin Warsaw, Jana Pawła II 21, Warszawa


Warszawa

Partner Merytoryczny

Patron

Patron Medialny