Wystąpienia publiczne i sztuka prezentacji: tajniki efektywnej perswazji

Wystąpienia publiczne i sztuka prezentacji: tajniki efektywnej perswazji

Cel

Szanowni Państwo,

nasze obowiązki zawodowe coraz częściej wymagają wygłaszania publicznych wystąpień. Niezależnie od tego, czy jest to prezentacja projektu przedstawiona grupie współpracowników, czy prelekcja przed setkami uczestników międzynarodowej konferencji, musimy zmierzyć się z podobnymi problemami.

Jak mówić, aby przez dłuższy czas utrzymać skupienie słuchaczy?

Jakich przykładów używać, aby przekaz był interesujący i czytelny?

Jak pobudzać emocje słuchaczy i budować napięcie oparte na zainteresowaniu?

Dla tych z Państwa, którzy nie mogą sobie pozwolić na stacjonarne spotkania z trenerem proponujemy serię e-szkoleń. Drugie z nich, które niniejszym zapowiadamy, poświęcone będzie technikom wywierania wpływu. Prof. Robert Cialdini, na którego wielokrotnie powoływać się będzie nasz prelegent, poświęcił wiele lat swojej pracy naukowej na zbadanie tego tematu. My w czasie godzinnego e-szkolenia przedstawimy najważniejsze, praktyczne wnioski z tych badań.

Dostęp do materiału szkoleniowego zostanie udostępniony 3. kwietnia wszystkim Uczestnikom po uprzedniej rejestracji i opłacie udziału. Dostęp do nagrania możliwy jest następnie przez całe dwa miesiące. Prosimy zwrócić uwagę na obowiązujące promocje!

Rejestrując swój udział w e-szkoleniu otrzymują Państwo także tygodniowy dostęp do treści Premium portalu pb.pl!

Jeżeli chcą Państwo poznać również metody opanowywania stresu oraz sztuczki stosowane przez największych mówców w dziejach ludzkości, zapraszamy do zapoznania się z pierwszym odcinkiem eSzkolenia - Wystąpienia publiczne - jak mówić ciekawie? Dla rejestrujących się na obydwa wydarzenia - specjalna cena pakietowa.

Jeżeli zaś chcą Państwo wziąć udział w wyjątkowym, kameralnym szkoleniu z naszym trenerem - zapraszamy na dwudniowy warsztat, który odbędzie się w połowie maja. Będziemy mieć wystarczająco dużo czasu, aby przetrenować wszystkie umiejętności. By wygrywać - przemawiając.

Serdecznie zapraszam,

Marcin Dobrowolski

Proces rejestracji jest bardzo prosty i przebiega w kilku łatwych krokach:

1. Wypełnij formularz rejestracyjny.

2. Dokonaj bezpiecznej płatności poprzez system Dotpay.

3. Na stronie profil.pb.pl kliknij link 'Zapomniałem hasła' - otrzymasz mail z odnośnikiem do utworzenia dostępu dla Twojego profilu.

4. Wejdź na stronę profil.pb.pl, zaloguj się na swój profil, poznaj szeroką ofertę naszych produktów i korzystaj z dostępu do treści Premium przez 7 dni (internetowy dostęp do pełnych artykułów Pulsu Biznesu)!

5. W dniu publikacji e-szkolenia znajdziesz film w koszyku produktów na swoim profilu. Będzie on dostępny przez dwa miesiące, abyś w każdej chwili mógł wrócić do wybranych fragmentów szkolenia. O publikacji materiału przypomnimy mailem dzień wcześniej.

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

Szczegółowa lokalizacja wkrótce


online

Patron Merytoryczny

Patron Medialny