Wzmocnij konkurencyjność swojej firmy

Cel

Zapraszamy na spotkanie, podczas którego będziecie mieli Państwo okazję przyjrzeć się warunkom panującym na polskim rynku. Bank jako organizacja, podjęła wyzwanie mające na celu poszerzenie świadomości wśród przedsiębiorców w zakresie procesów i sieci sprzedaży.

Na bazie własnych doświadczeń przedstawimy trzy perspektywy zarządzania, które odnoszą się do następujących pytań:

CO? JAK? Z KIM?

Podczas praktycznych warsztatów przedstawimy Państwu rozwiązania najistotniejszych problemów każdego przedsiębiorstwa, udając się w wędrówkę po odpowiedzi na pytania: O ile mogę zejść z marży aby wciąż być konkurencyjnym? o ile mogę zwiększyć marże aby wciąż być konkurencyjnym? Jak uniknąć fikcyjnych prognoz przychodów? Jak obniżyć ryzyko wzrastających kosztów sprzedaży? Jakie techniki pomogą w poprawie konkurencyjności firmy?

Za pośrednictwem bloków tematycznych eksperci w zakresie poszczególnych tematyk wprowadzą uczestników w tajniki cyklu obrotowego przedsiębiorstwa z perspektywy trzech odpowiedników: finansów, procesów i przychodów.

Licząc na spotkanie z Państwem, serdecznie zapraszamy do udziału w Warsztatach Przedsiębiorczości!


PARTNERZY:

Raiffeisen Polbank należy do austriackiego Raiffeisen Bank International, wiodącej instytucji finansowej w krajach Europy Środkowej i Wschodniej. Rozpoczął działalność w 1991 r. Oferuje pełen zakres usług dla klientów indywidualnych i przedsiębiorstw – od firm mikro do największych korporacji. W skład grupy kapitałowej banku wchodzą: Raiffeisen-Leasing Polska S.A. oraz Raiffeisen Investment Polska Sp. z o.o. Z jego usług korzysta około 900 tysięcy klientów za pośrednictwem sieci niemal 400 placówek na terenie całej Polski. W 2012 roku Raiffeisen Bank Polska S.A. awansował do grona największych banków w Polsce za sprawą połączenia z Polbank EFG S.A.

Sandler Training Polska S.A. to licencjonowany partner Sandler System Ltd. (właściciela marki Sandler Training), światowego lidera w zakresie szkoleń dedykowanych siłom sprzedaży. Celem naszych programów doradczo-szkoleniowych jest rozwój kompetencji sprzedażowych opartych o model Sandler Selling System, którego filarem jest innowacyjna relacja handlowa i zmiana tradycyjnego sposobu działania handlowca.

Leanpassion Sp. z o.o. - Jesteśmy partnerem pierwszego wyboru wspierającym przedsiębiorstwa w ich rozwoju poprzez implementację metodologii LEAN MANAGEMENT. Wspólnie z naszymi Klientami opracowujemy rozwiązania pozwalające na osiągnięcie doskonałych rezultatów w krótkim czasie. Jako lider we wdrażaniu Kultury Lean w Polsce zwiększamy efektywność procesów dla Klientów z sektorów: usług i administracji, produkcji oraz łańcucha dostaw.

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

Hotel Branicki, Ludwika Zamenhofa 25


Białystok

Partner Strategiczny

Partner