Wzmocnij konkurencyjność swojej firmy

Wzmocnij konkurencyjność swojej firmy

Cel

Zapraszamy na spotkanie, podczas którego będziecie mieli Państwo okazję przyjrzeć się warunkom panującym na polskim rynku. Bank jako organizacja, podjęła wyzwanie mające na celu poszerzenie świadomości wśród przedsiębiorców w zakresie procesów i sieci sprzedaży.

Na bazie własnych doświadczeń przedstawimy trzy perspektywy zarządzania, które odnoszą się do następujących pytań:

CO? JAK? Z KIM?

Podczas praktycznych warsztatów przedstawimy Państwu rozwiązania najistotniejszych problemów każdego przedsiębiorstwa, udając się w wędrówkę po odpowiedzi na pytania: O ile mogę zejść z marży aby wciąż być konkurencyjnym? o ile mogę zwiększyć marże aby wciąż być konkurencyjnym? Jak uniknąć fikcyjnych prognoz przychodów? Jak obniżyć ryzyko wzrastających kosztów sprzedaży? Jakie techniki pomogą w poprawie konkurencyjności firmy?

Za pośrednictwem bloków tematycznych eksperci w zakresie poszczególnych tematyk wprowadzą uczestników w tajniki cyklu obrotowego przedsiębiorstwa z perspektywy trzech odpowiedników: finansów, procesów i przychodów. Szczególną rolę w trakcie każdego warsztatu odegra gość specjalny. Z ryzykiem spotykamy się wszędzie – nawet tam gdzie jesteśmy na nie szczególnie przygotowani. Z „wyższego punktu widzenia”: o ryzyku, decyzjach, doświadczaniu szczytu, podejmowaniu decyzji i jej skutkach opowie himalaista, przez wiele lat aktywny przedsiębiorca.

Licząc na spotkanie z Państwem, serdecznie zapraszamy do udziału w Warsztatach Przedsiębiorczości!

Szczegółowe informacje:
Joanna Czyczuk
konferencje@pb.pl
+22 333 97 77


PARTNERZY:

Raiffeisen Bank Polska S.A. należy do austriackiej Grupy Bankowej Raiffeisen, wiodącej instytucji finansowej w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Rozpoczął działalność w 1991 r.Swą ofertę kieruje do przedsiębiorstw, koncentrując się na sektorze MSP, oraz do klientów indywidualnych, skupiając się na polskiej klasie średniej oraz klientach zamożnych. Od lat jest największym podmiotem na rynku faktoringowym. W skład Grupy Raiffeisen w Polsce wchodzą również Polbank EFG oraz Raiffeisen-Leasing Polska S.A.

Sandler Training Polska S.A. to licencjonowany partner Sandler System Ltd. (właściciela marki Sandler Training), światowego lidera w zakresie szkoleń dedykowanych siłom sprzedaży. Celem naszych programów doradczo-szkoleniowych jest rozwój kompetencji sprzedażowych opartych o model Sandler Selling System, którego filarem jest innowacyjna relacja handlowa i zmiana tradycyjnego sposobu działania handlowca.

Leanpassion Sp. z o.o. - Jesteśmy partnerem pierwszego wyboru wspierającym przedsiębiorstwa w ich rozwoju poprzez implementację metodologii LEAN MANAGEMENT. Wspólnie z naszymi Klientami opracowujemy rozwiązania pozwalające na osiągnięcie doskonałych rezultatów w krótkim czasie. Jako lider we wdrażaniu Kultury Lean w Polsce zwiększamy efektywność procesów dla Klientów z sektorów: usług i administracji, produkcji oraz łańcucha dostaw.

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

Hotel Sheraton, ul. Bukowska 3/9


Poznań

Partner Strategiczny

Partner