Wzmocnij konkurencyjność swojej firmy

Wzmocnij konkurencyjność swojej firmy
 / 30 stycznia 2013 / Gdańsk

Cel

Zapraszamy na spotkanie, podczas którego będziecie mieli Państwo okazję przyjrzeć się warunkom panującym na polskim rynku. Bank jako organizacja, podjęła wyzwanie mające na celu poszerzenie świadomości wśród przedsiębiorców w zakresie procesów i sieci sprzedaży.

Na bazie własnych doświadczeń przedstawimy trzy perspektywy zarządzania, które odnoszą się do następujących pytań:

CO? JAK? Z KIM?

Podczas praktycznych warsztatów przedstawimy Państwu rozwiązania najistotniejszych problemów każdego przedsiębiorstwa, udając się w wędrówkę po odpowiedzi na pytania: O ile mogę zejść z marży aby wciąż być konkurencyjnym? o ile mogę zwiększyć marże aby wciąż być konkurencyjnym? Jak uniknąć fikcyjnych prognoz przychodów? Jak obniżyć ryzyko wzrastających kosztów sprzedaży? Jakie techniki pomogą w poprawie konkurencyjności firmy?

Za pośrednictwem bloków tematycznych eksperci w zakresie poszczególnych tematyk wprowadzą uczestników w tajniki cyklu obrotowego przedsiębiorstwa z perspektywy trzech odpowiedników: finansów, procesów i przychodów.

Licząc na spotkanie z Państwem, serdecznie zapraszamy do udziału w Warsztatach Przedsiębiorczości!


PARTNERZY:

Raiffeisen Polbank należy do austriackiego Raiffeisen Bank International, wiodącej instytucji finansowej w krajach Europy Środkowej i Wschodniej. Rozpoczął działalność w 1991 r. Oferuje pełen zakres usług dla klientów indywidualnych i przedsiębiorstw – od firm mikro do największych korporacji. W skład grupy kapitałowej banku wchodzą: Raiffeisen-Leasing Polska S.A. oraz Raiffeisen Investment Polska Sp. z o.o. Z jego usług korzysta około 900 tysięcy klientów za pośrednictwem sieci niemal 400 placówek na terenie całej Polski. W 2012 roku Raiffeisen Bank Polska S.A. awansował do grona największych banków w Polsce za sprawą połączenia z Polbank EFG S.A.

Sandler Training Polska S.A. to licencjonowany partner Sandler System Ltd. (właściciela marki Sandler Training), światowego lidera w zakresie szkoleń dedykowanych siłom sprzedaży. Celem naszych programów doradczo-szkoleniowych jest rozwój kompetencji sprzedażowych opartych o model Sandler Selling System, którego filarem jest innowacyjna relacja handlowa i zmiana tradycyjnego sposobu działania handlowca.

Leanpassion Sp. z o.o. - Jesteśmy partnerem pierwszego wyboru wspierającym przedsiębiorstwa w ich rozwoju poprzez implementację metodologii LEAN MANAGEMENT. Wspólnie z naszymi Klientami opracowujemy rozwiązania pozwalające na osiągnięcie doskonałych rezultatów w krótkim czasie. Jako lider we wdrażaniu Kultury Lean w Polsce zwiększamy efektywność procesów dla Klientów z sektorów: usług i administracji, produkcji oraz łańcucha dostaw.

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

Hotel Mercure, ul. Jana Heweliusza 22


Gdańsk

Partner Strategiczny

Partner