Wzmocnij kontrolę kosztów swojej firmy !

Cel

Zapraszamy na warsztat "Wzmocnij kontrolę kosztów swojej firmy", który:

  • w praktyczny sposób pokaże jak i gdzie zaoszczędzić przy prowadzeniu działalności gospodarczej,
  • odpowie na pytanie jak poprawić efektywność naszej działalności operacyjnej poprzez ograniczenie kosztów,
  • pomoże rozpoznać i zhierarchizować najbardziej kosztowe obszary działalności,
  • nauczy sztuki bieżącej kontroli i stałej obserwacji działań finansowych,
  • pomoże w umiejętności dynamicznego reagowania na zmieniające się warunki sytuacji rynkowej i szybkiej korekty działań finansowych,
  • nauczy jak w łatwy i praktyczny sposób korzystać z dostępnych narzędzi weryfikujących otoczenie gospodarcze prowadzonego biznesu.

PROGRAM KIERUJEMY DO:

  • właścicieli przedsiębiorstw,
  • menedżerów średniego i wyższego szczebla biorących udział w procesach decyzyjnych,
  • osób reprezentujących firmy z sektora MŚP, którzy chcą zgłębić i ukierunkować swoją wiedzę z zakresu kontroli kosztów firmy.

Formułę warsztatu opieramy na praktycznych ćwiczeniach oraz dwustronnej komunikacji. Dzielimy się z uczestnikami doświadczeniem, najlepszymi praktykami na rynku oraz inspiracją do skutecznych działań. Serdecznie zapraszamy do bezpłatnego udziału w warsztatach !

Każdy uczestnik warsztatów otrzyma na zakończenie certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę.


O Partnerze

PKP Energetyka S.A. to największy ogólnopolski alternatywny dostawca energii elektrycznej. Spółka prowadzi działalność w czterech obszarach: sprzedaż i dystrybucja energii elektrycznej dla klientów biznesowych oraz indywidualnych, usługi elektroenergetyczne, sprzedaż paliw przeznaczonych dla pojazdów szynowych. Spółka posiada własną sieć dystrybucyjną w całej Polsce, zlokalizowaną zarówno w centrach dużych miast, jak i na terenach słabiej zurbanizowanych.

Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej SA jest pierwszym, największym i najbardziej rozpoznawalnym biurem informacji gospodarczej działającym w Polsce. Jako jedyny BIG od początku przyjął strategię działania polegającą na obsłudze wszystkich podmiotów gospodarczych – od jednoosobowych firm, poprzez małe i średnie przedsiębiorstwa po wielkie korporacje. W efekcie, jako jedyny stworzył ogólnopolski system wymiany informacji gospodarczych łączący wszystkie gałęzie gospodarki. Od początku działa pod nadzorem Ministerstwa Gospodarki na podstawie Ustawy o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych.

Orange Polska jest częścią światowej grupy telekomunikacyjnej France Telecom i największa grupą telekomunikacyjną w Europie Środkowej. Obsługuje blisko 20 milionów klientów zapewniając im codzienny dostęp do największego portfolio nowoczesnych usług telekomunikacyjnych, w tym unikatowej oferty konwergentnej - Orange Open oraz planów taryfowych bez limitów połączeń ze wszystkimi sieciami mobilnymi i stacjonarnymi w Polsce a także numerami międzynarodowymi. Jest dostawcą bogatej oferty multimedialnej obejmującej m. in: telewizję, muzykę, ebooki, audiobooki, inteligentną nawigację i usługi lokalizacyjno informacyjne, a także ubezpieczenia i płatności zbliżeniowe NFC w telefonie.
Marka Orange angażuje się m.in. w działalność charytatywną, edukacyjną i sportową – jest głównym sponsorem polskiej reprezentacji piłkarskiej i licznych programów społecznych realizowanych przez Fundację Orange.

Sage sp. z o.o. jest wiodącym producentem oprogramowania wspomagającego zarządzanie, głównie dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce. Spółka wchodzi w skład Sage Group plc – należącej do grona największych dostawców rozwiązań wspomagających zarządzanie na świecie. Posiada oddziały w Bytomiu, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Sopocie, Warszawie i Wrocławiu oraz sieć ponad 400 dystrybutorów i partnerów biznesowych na terenie całego kraju.
Oferta firmy obejmuje m.in. System Zarządzania Forte – zaawansowane rozwiązanie klasy ERP dla średnich przedsiębiorstw – oraz 2 linie produktów dla małych firm i mikroprzedsiębiorstw: Symfonia i Symfonia Start.
Od maja 2011 r. do oferty firmy dołączony został międzynarodowy system Sage ERP X3 – globalne, zintegrowane rozwiązanie ERP, dla dynamicznie rozwijających się średnich i większych przedsiębiorstw. http://www.sage.com.pl.

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

Hotel Mercure Centrum, ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 1/3


Toruń

Partner