X Forum Dyrektorów Działów Prawnych

X Forum Dyrektorów Działów Prawnych

Cel

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszam do udziału w X edycji Forum Dyrektorów Działów Prawnych, będącym uznanym oraz cenionym przez środowisko spotkaniem o wieloletniej tradycji.

Prawnicy korporacyjni i kancelarii prawnych spotkają się by wymienić się doświadczeniami związanymi ze strategicznym zarządzaniem działem prawnym , a także by zaktualizować wiedzę w najważniejszych obszarach związanych z relacją prawno biznesową.

Podczas tegorocznej edycji powiemy m.in. o funkcjonowaniu In –house w środowisku biznesu, jak kompetencje kreują prawników przedsiębiorstw na liderów swoich organizacji, jaka presja spoczywa na prawnikach odpowiedzialnych za procesy decyzyjne, jakie ryzyko się z tym wiąże, skąd czerpać i co robić z wiedzą, jak zarządzać ryzykiem prawnym i compliance w przedsiębiorstwie oraz do jakich zmian prawnych należy przygotować się już dziś.

Po raz kolejny zgromadziliśmy grono ekspertów – Dyrektorów Działów Prawnych z kluczowych dla rynku firm, którzy w oparciu o praktyczne doświadczenia podzielą się z Państwem wiedzą i opinią.
Forum Dyrektorów Działów Prawnych to liczne case studies, najnowsze regulacje, bogata wiedza, ale także networking i nawiązywanie nowych relacji biznesowych.


Z przyjemnością zapraszam do udziału w Forum!
Aldona Mlonek


Biorąc udział w forum otrzymają Państwo zaświadczenie o punktach szkoleniowych do przedstawienia w Krajowej Radzie Radców Prawnych.


Udział w Forum jest okazją do wymiany doświadczeń i wzbogacenia wiedzy dla:

• Dyrektorów Działów Prawnych
• Prawników Wewnętrznych
• Prawników z kancelarii zewnętrznych
• Radców Prawnych
• Pracowników Obsługi Zarządu
• Pracowników Działów Compliance


Partner merytoryczny

Schönherr jest wiodącą firmą prawniczą w Europie Środkowo-Wschodniej. Warszawskie biuro świadczy pełen zakres usług prawniczych ze szczególnym uwzględnieniem usług z dziedziny fuzji i przejęć, rynków kapitałowych, bankowości i finansów, nieruchomości oraz prawa energetycznego. Zespół prawników doradza krajowym i zagranicznym klientom w związku z inwestycjami prowadzonymi w Polsce oraz transakcjami transgranicznymi.

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

Sound Garden Hotel (Żwirki i Wigury 18, 02-092 Warszawa)


Warszawa

Partner

Patron

Patron Medialny