X FORUM Polskich Menedżerów Logistyki POLSKA LOGISTYKA

X FORUM Polskich Menedżerów Logistyki POLSKA LOGISTYKA

8 ‑ 9 października 2013 / Warszawa, Hotel Polonia Palace

Cel

Szanowni Państwo,

Już po raz 10. zapraszamy do udziału w Forum Polskich Menedżerów Logistyki Polska Logistyka – jednym
z największych i najważniejszych wydarzeń na polskim rynku logistycznym
.

Forum już na stałe wpisało się w kalendarz branżowy, a każda kolejna edycja gromadzi coraz większe grono słuchaczy, co jest dowodem Państwa zaufania i wysokiej oceny jego zawartości merytorycznej. Podczas zeszłorocznej edycji gościliśmy ponad 140 kluczowych decydentów odpowiedzialnych za rozwój łańcucha dostaw, zarządzanie zapasami i strategie logistyczne największych firm.

Przeprowadzone przez nas badanie rynku wskazało tematy i zagadnienia, które są szczególnie istotne z punktu widzenia profesjonalistów. W odpowiedzi na Państwa zapotrzebowanie stworzyliśmy dedykowany ekspertom program merytoryczny – tegoroczna edycja oparta zostanie na 5 filarach tematycznych: Strategia, Narzędzia i Rozwiązania, Rozwój, Obsługa oraz Akademia Menedżera Logistyki.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, w tym roku przygotowaliśmy nową, interaktywną formułę wydarzenia. Po raz pierwszy dedykujemy Państwu Akademię Menedżera Logistyki - specjalistyczny trening menedżerski, który z pewnością stanie się inspiracją do wdrażania nowych rozwiązań w codziennej pracy. Na spotkaniu nie zabraknie inspirujących prelekcji oraz ożywionych debat i dyskusji w gronie praktyków – menedżerów logistyki.

Po zakończeniu pierwszego dnia Forum tradycyjnie zapraszamy do udziału w branżowym bankiecie, na którym spotkacie Państwo zarówno prelegentów, jak i uczestników forum. Będzie to okazja do swobodnych dyskusji i wymiany kontaktów biznesowych w nieformalnej atmosferze.

Tegoroczna edycja ma szczególny charakter. Z okazji jubileuszu zaplanowaliśmy dla Państwa wyjątkowe atrakcje.

Licząc na Spotkanie z Państwem, zapraszamy do udziału w X Forum Polskich Menedżerów Logistyki już 8-9 października w Warszawie!

Z poważaniem,

Aleksandra Zygarska - Project ManagerUdział w X Forum Polskich Menedżerów Logistyki to m.in.:

  • Inspirujące prelekcje, ożywione dyskusje – zdobądź kompleksową wiedzę na jedynym, unikalnym wydarzeniu
  • Praktyczna wiedza poparta wieloletnimi doświadczeniami prelegentów – dowiedz się, jak inne firmy wykorzystują rozwiązania do efektywnego zarządzania łańcuchem dostaw
  • Innowacyjna formuła Akademii Menedżera Logistyki – weź udział w specjalistycznych warsztatach dedykowanym menedżerom logistyki
  • Najważniejsze debaty o kluczowych dla branży zagadnień – spotkaj się z osobami decydującymi o kierunkach rozwoju branży
  • Prezentacja unikatowego raportu z okazji 10-lecia Forum – poznaj niezależne spojrzenie na rynek logistyki
  • Ponad 1800 specjalistów dotychczasowych edycji! – wykorzystaj niepowtarzalną okazję do nawiązania cennych kontaktów z przedstawicielami branży

Najlepszą rekomendacją Forum są opinie uczestników dotychczasowych edycji:

I was a priveliged speaker during one of the previous conferences. What struck me was the high level of presentations and dito high level of questions raised and discussions launched during the presentations! Furthermore I felt it was a great opportunity to network and to discuss topics with other business professionals during the breaks! I am delighted that I can participate in such event again, especially since this edition marks its 10th anniversary.

Jos Marinus, President of ELA the European Logistics Association and President of the Flemish Association for Purchasing and Logistics: V.I.B.

The Logistic Managers' Forum of 2012 was an excellent event, covering various exciting topics. A good forum to network and meet colleagues who are also interested in the latest trends and developments in the field of logistics.

Ágnes Hernád, Customer Service Manager & Sustainability Focal Point for East Central Europe, Maersk Line

ADRESACI FORUM:

Do udziału w Forum zapraszamy Prezesów, Członków Zarządu, Dyrektorów i Wyższą Kadrę Zarządzającą, odpowiedzialną za zarządzanie:

• łańcuchem dostaw
• logistyką
• transportem i zaopatrzeniem
• magazynem i przepływem materiałów
• strategią, rozwojem i operacjami

oraz przedstawicieli operatorów logistycznych, firm kurierskich i spedycyjnych i wszystkich zainteresowanych najnowszymi trendami, pozwalającymi na optymalizację zarządzania w obszarze logistyki.

Tematyka Forum zainteresuje również agencje zarządzające nieruchomościami, parkami logistycznymi i halami magazynowymi.Szczegółowe informacje:
tel. +48 22 333 97 77
fax +48 22 333 97 78
e-mail: konferencje@pb.pl

Zapraszamy do współpracy w zakresie Promocji, Reklamy, Sponsoringu:

Dział Sponsoringu
tel. +48 22 333 99 81
fax +48 22 333 97 78
e-mail: sponsoring@pb.plO Partnerze Strategicznym

PEKAES to nowoczesny operator logistyczny będący jednym z liderów polskiego rynku TSL. Firma oferuje pełen wachlarz produktów precyzyjnie dostosowanych do potrzeb klientów, obejmujący usługi logistyki, spedycji drogowej, lotniczej i morskiej oraz szereg usług w ramach zarządzania łańcuchem dostaw. PEKAES dysponuje jedną z trzech najefektywniejszych sieci terminali dystrybucyjnych w Polsce. W 2013 roku spółka wdrożyła nowoczesną platformę dla klientów, która daje dostęp do zaawansowanych technologicznie, ale jednocześnie łatwych w obsłudze narzędzi do zarządzania procesem logistycznym. PEKAES jest jedną z najstarszych firm na rynku TSL w Polsce, a także jedną z nielicznych polskich marek rozpoznawalnych w całej Europie. Od 2004 roku PEKAES notowany jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.


O Platynowym Partnerze

OT Logistics S.A. to nowoczesna firma operująca na rynku transportu, spedycji i logistyki. Jest dominującym podmiotem w Grupie Kapitałowej OT Logistics, która składa się z kilkunastu spółek o różnym profilu działalności. OT Logistics posiada bardzo silną pozycję w spedycji kolejowej i morskiej, przeładunkach portowych oraz transporcie wodnym śródlądowym. Zdywersyfikowana działalność pozwala Spółce na oferowanie klientom kompleksowej usługi transportu dowolnego towaru na świecie. W lipcu br. Spółka zadebiutowała na rynku głównym GPW w Warszawie.


O Srebrnych Partnerach

Kapsch Telematic Services sp. z o.o. jest dostawcą rozwiązań opartych o systemy ITS. W Polsce spółka jest operatorem elektronicznego systemu poboru opłat viaTOLL, oferuje również systemy miejskie (ograniczanie dostępu pojazdów do stref i zarządzanie przestrzenią parkingową), dynamicznego ważenia pojazdów oraz zarządzania ruchem drogowym.

Dartom działa na polskim rynku logistycznym od 23 lat i specjalizuje się w usługach transportu krajowego i międzynarodowego, które świadczy dysponując flotą ponad 300 pojazdów. W swoich działaniach realizuje hasło „Transport Sukcesu” podkreślając orientację na potrzeby klienta. Najwyższą jakość usług potwierdza Zintegrowany System Zarządzania.


O Patrnerach

DB Schenker Logistics to wiodący operator logistyczny w Polsce, należący do Grupy DB Schenker – lidera na rynku dostawców zintegrowanych usług logistycznych na świecie. DB Schenker jest częścią Grupy Deutsche Bahn. Operator logistyczny zarządza globalnymi łańcuchami dostaw dla producentów, eksporterów i importerów wiodących marek. Prowadzi projekty dedykowane różnym branżom. Zatrudnia około 1750 osób; posiada 17 terminali cross-dockingowych; dysponuje prawie 400 krajowymi i międzynarodowymi połączeniami samochodowymi, zarządza magazynami logistycznymi.Strategiczne cele firmy są silnie związane ze zrównoważonym rozwojem i odpowiedzialnym biznesem. Schenker Sp. z o.o. jako pierwsza firma z branży TSL w Polsce otrzymała wyróżnienie Europejskiej Fundacji Zarządzania Jakością, Uznanie za Doskonalenie na poziomie 5 gwiazdek, a także certyfikowała System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji.

Grupa Raben oferuje swoje usługi w zakresie: kompleksowych usług logistycznych, dystrybucji krajowej i międzynarodowej, transportu lotniczego, frachtu morskiego i intermodalnego. Posiada oddziały w 10. krajach Europy i dysponuje ok. 1 000 000 m2 powierzchni magazynowej.
Raben Transport jest jedną ze spółek Grupy Raben w Polsce, specjalizującą się w międzynarodowym i krajowym przewozie ładunków całopojazdowych, kompleksowych usługach transportowych (FTL). Raben Transport przejawia ciągłą troskę o jakość świadczonych usług oraz środowisko naturalne, co potwierdzają posiadane przez spółkę certyfikaty (ISO 9001 i ISO 14001 oraz SQAS).
Raben Polska działa od 1991 roku. Zdobyte w tym czasie doświadczenie i pozycja na rynku gwarantują świadczenie najwyższej jakości kompleksowych usług logistycznych. Oferuje usługi z zakresu logistyki kontraktowej, magazynowania, międzynarodowego transportu drogowego, dystrybucji krajowej, frachtu morskiego i lotniczego oraz obsługi sklepów internetowych.


ROHLIG SUUS Logistics S.A.
zajmuje się kompleksowym zarządzaniem logistyką i łańcuchami dostaw, szczególną wagę przywiązując do profesjonalnej i indywidualnej opieki nad Klientem. Jest jedną z największych kompleksowych firm logistycznych w Polsce i zarazem jedynym polskim operatorem postrzeganym przez klientów jako firma o międzynarodowym charakterze i globalnych możliwościach.


IT.integro
– Centrum wdrożeń Microsoft Dynamics. Wdrażamy oprogramowanie dla przedsiębiorstw – Microsoft Dynamics NAV, które jest jednym z najpopularniejszych systemów ERP na świecie. Używa go już ponad 100.000 firm, ułatwia codzienną pracę prawie 2.000.000 użytkowników! IT.integro posiada doświadczenie w branżach: produkcja, dystrybucja, retail, usługi, logistyka, finanse. Gwarantujemy powodzenie naszych projektów! Pomagamy firmom również przy wyborze i wdrożeniu systemu ERP.

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

Hotel Polonia Palace


Warszawa

Partner Strategiczny

Platynowy Partner

Srebrny Partner

Partner

Wystawca

Patron

Patron Merytoryczny