X Forum Private Equity & Venture Capital

X Forum Private Equity & Venture Capital

Cel

Już po raz dziesiąty zapraszamy Państwa na Forum Private Equity & Venture Capital – prestiżowe spotkanie przedstawicieli funduszy i biznesu.

Tegoroczna edycja jest wyjątkowa. Gościem specjalnym będzie Dörte Höppner, sekretarz generalny EVCA, który w 2011 r. została uznana przez Financial News za najbardziej wpływową osobę w branży private equity w Europie, jest także na liście najbardziej wpływowych kobiet w branży finansowej.

Na konferencji zostaną także przedstawione wyniki badania przeprowadzonego przez „Puls Biznesu” i Ciszewski MSL Financial Communications – „Dlaczego przedsiębiorcy boją się funduszy Private Equity?”, które opisują jaki jest stosunek przedsiębiorców do funduszy, czy myślą o nawiązaniu współpracy i czego oczekują. Partnerem badania jest firma Advent International.

Podczas konferencji zostaną także wręczone nagrody dla najlepszych funduszy i transakcji w 2012 r. przyznane przez kapitułę „Pulsu Biznesu” i Ciszewski MSL Financial Communications.

W trakcie Forum przeanalizujemy sytuację rynkową, jak również wskażemy trendy i perspektywy rozwoju. Nasi eksperci doradzą jak przygotować firmę do najbliższych zmian. Na bazie licznych case studies przedstawimy sprawdzone sposoby maksymalizacji zysków firmy pod skrzydłami funduszu i podczas wyjścia z inwestycji. Przedsiębiorcy, którzy wezmą udział w Forum, będą mieli doskonałą okazję poznać kluczowe aspekty współpracy z Funduszami.

Do udziału w Forum zapraszamy:

  • Przedstawicieli Funduszy typy Private Equity i Venture Capital
  • Przedsiębiorców zainteresowanych współpracą z Funduszami
  • Firmy Doradcze i Kancelarie Prawne zajmujące się doradztwem w realizacji inwestycji

UWAGA! Z powodu braku wolnych miejsc rejestracja została wstrzymana!


Szczegółowe informacje:
tel. +48 22 333 97 77
fax +48 22 333 97 78
e-mail: konferencje@pb.pl

Zapraszamy do współpracy w zakresie Promocji, Reklamy, Sponsoringu:

Dział Sponsoringu
tel. +48 22 333 97 77
fax +48 22 333 97 78
e-mail: sponsoring@pb.pl


O Partnerze

Société Générale Corporate & Investment Banking (SG CIB)
jest obecny w Polsce od 20 lat. SG CIB obsługuje ponad 400 polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw działających w Polsce. Dzięki zaangażowaniu w finansowanie ważnych projektów służących rozwojowi poszczególnych przedsiębiorstw oraz największych inwestycji w Polsce, SG CIB jest doceniany przez czołowe firmy działające na polskim rynku. Większość z 20 największych przedsiębiorstw obecnych na polskim rynku jest klientami Société Générale. SG CIB Polska należy do kluczowych uczestników rynku papierów dłużnych przedsiębiorstw. Jest również jednym z wiodących banków na rynku walutowym (jeden z 4 najważniejszych animatorów rynku), stóp procentowych oraz na rynku transakcji hedgingowych. W nadchodzących latach Société Générale będzie nadal skupiać się na finansowaniu dużych projektów inwestycyjnych oraz na rozwoju usług i produktów na rynkach kapitałowych akcji i długu.

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

Budynek Focus, Al. Armii Ludowej 26


Warszawa

Współorganizator

Partner