X Kongres Prawo Konkurencji

X Kongres Prawo Konkurencji

X Kongres Prawo Konkurencji
 / 15 listopada 2018 / Warszawa

Cel

Serdecznie zapraszamy Państwa na doroczną, już X edycję Kongresu Prawo Konkurencji, który odbędzie się 15 listopada 2018 r. w Warszawie.

Podczas kongresu szczegółowo omówimy zakres dopuszczalnej współpracy pomiędzy konkurentami, powiemy czemu powinien służyć i co powinien zawierać skuteczny program antitrust compliance, przedstawimy problem konsorcjum przetargowego w świetle prawa zamówień publicznych i prawa konkurencji, powiemy o porozumieniach wertykalnych i dystrybucji online w świetle najnowszego orzecznictwa z zakresu prawa konkurencji oraz wskażemy praktyczne wskazówki dotyczące funkcjonowania programu leniency.

To tylko niektóre z zagadnień, które będą poruszane podczas jednodniowego, kompleksowego spotkania z cenionymi ekspertami. Zapraszamy do zapoznania się z programem. Tegoroczne wydarzenie obfituje w inspirujące dyskusje oraz liczne case studies.

Do zobaczenia na kongresie!


DO UDZIAŁU W KONGRESIE ZAPRASZAMY:

  • Dyrektorów Działów Prawnych
  • Prawników Zewnętrznych i Wewnętrznych
  • Radców Prawnych
  • Adwokatów
  • Prezesów, Członków Zarządu, Dyrektorów Zarządzających
  • Dyrektorów Marketingu
  • Oraz wszystkie osoby zainteresowane pogłębieniem i aktualizacją wiedzy w tej szeroko rozwijającej się dziedzinie prawa.


PROFIL UCZESTNIKÓW POPRZEDNIEJ EDYCJI KONGRESU

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

Hotel Novotel Airport (ul. 1 Sierpnia 1)


Warszawa

Partner

Patron

Patron Medialny

  •  

    Schönherr jest wiodącą frmą prawniczą w Europie Środkowo-Wschodniej. Warszawskie biuro świadczy pełen zakres usług prawniczych ze szczególnym uwzględnieniem usług z dziedziny fuzji i przejęć, rynków kapitałowych, bankowości i fnansów, nieruchomości oraz prawa pracy. Zespół prawników doradza krajowym i zagranicznym klientom w związku z inwestycjami prowadzonymi w Polsce oraz transakcjami transgranicznymi.