XI Forum Private Equity & Venture Capital

XI Forum Private Equity & Venture Capital

Cel

UWAGA! Z powodu braku wolnych miejsc rejestracja została wstrzymana!

Po raz jedenasty zapraszamy Państwa na Forum Private Equity & Venture Capital – prestiżowe wydarzenie organizowane przez Redakcję Pulsu Biznesu skierowane dla przedstawicieli funduszy na niepublicznym rynku kapitałowym.

Na tegorocznej edycji Forum kolejny raz przedstawimy najnowsze wyniki badań przeprowadzonych przez Puls Biznesu wśród przedsiębiorców na temat funduszy private equity, a także ranking wraz z wyjątkową nagrodą dla najlepszych funduszy i transakcji w 2013 roku. Nagrody zostaną przyznane w kategoriach:

1. Przejęcie roku

2. Wyjście z inwestycji roku

3. Najlepszy fundusz roku

Podczas Forum w dyskusjach panelowych eksperci rynku privte equity i venture capital będą rozmawiać o znaczeniu ryzyka transakcyjnego, barierach inwestowania. Na Forum dowiedzą się Państwo czy warto inwestować w małe i średnie przedsiębiorstwa, jak przygotować firmę do ekspansji zagranicznej, jak współpracować z branżą regulowaną, gdzie szukać wartości, jak ograniczać ryzyka?

Konferencja bogata w panele dyskusyjne, warsztaty, case study, wystąpienia przedsiębiorców, inwestorów, prowadzona przez zastępcę redaktora naczelnego Pulsu Biznesu – Grzegorza Nawackiego.

Do udziału w Forum zapraszamy:

Przedstawicieli Funduszy typy Private Equity i Venture Capital

Przedsiębiorców zainteresowanych współpracą z Funduszami

Firmy Doradcze i Kancelarie Prawne zajmujące się doradztwem w realizacji inwestycji

Szczegółowe informacje:

Project Manager: Marcin Dobrowolski

m.dobrowolski@pb.pl

Tel. 22 – 333 98 39

Sponsoring: Katarzyna Adamus

k.adamus@pb.pl

Tel: 22 – 333 98 89


O Partnerach:

Howden Insurance Brokers Limited is a global broker with more than 45 offices in over 25 countries. Howden has been a specialist insurance broker to the alternative investment industry since 1994 - our share of the UK Private Equity sector exceeds 40%. In 2013 alone Howden’s dedicated M&A team placed $652 million of W&I insurance across an aggregate deal value of $4.08 billion.WSI Capital to podmiot zarządzający funduszami Venture Capital/Private Equity, specjalizujący się w inwestycjach kapitałowych na rynku publicznym i niepublicznym. W ramach funduszy inwestycyjnych kapitał lokowany jest w spółki na różnych etapach rozwoju, z naciskiem na projekty, które cechuje biznesowa dojrzałość i udokumentowana historia rynkowa.
Misją WSI Capital jest budowanie sprawnie funkcjonującego podmiotu inwestycyjnego, który dzięki umiejętnemu wykorzystaniu wiedzy, doświadczenia, kontaktów biznesowych oraz wytrwałej pracy, jest źródłem wysokojakościowych przedsięwzięć biznesowych i projektów inwestycyjnych o najwyższym potencjale wzrostu.
WSI Capital zostało zbudowane na fundamentach wieloletnich doświadczeń i sukcesów biznesowych. Historia sięga 1998 roku i założonej oraz rozwijanej z sukcesem przez obecnych partnerów WSI Capital firmy kurierskiej Siódemka. Najbardziej znaczące sukcesy inwestycyjne partnerów WSI Capital, jak Siódemka, Grupa PTWP, czy Nicolas Entertainment Group potwierdzają słuszność przyjętych kierunków myślenia i metod działania, które także w WSI Capital znajdują swoje zastosowanie.
W 2012 roku spółka powołała WSI Capital Venture Fund I z kapitalizacją 40 mln PLN. Za pośrednictwem funduszu zainwestowano do tej pory w takie spółki jak: Numed, OS3 Group, Sports Hospitallity, Hello Coffee, ANT, D35.
Więcej informacji na stronie www.wsicapital.plNorton Rose Fulbright Piotr Strawa i Wspólnicy, sp. k.
jest częścią globalnej praktyki prawniczej Norton Rose Fulbright, świadczącej pełen zakres usług prawniczych na rzecz wiodących na świecie przedsiębiorstw i instytucji finansowych. Kancelaria współpracuje z 3800 prawnikami i posiada biura w ponad 50 miastach w Europie, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Ameryce Łacińskiej, Azji, Australii, Afryce, na Bliskim Wschodzie oraz w Azji Środkowej.
Nasza praktyka koncentruje się na doradztwie prawnym w odniesieniu do wszystkich kluczowych sektorów gospodarki w tym: instytucji finansowych; energetyki; infrastruktury, górnictwa i rynków surowców; transportu; nowych technologii i innowacji; biotechnologii oraz opieki zdrowotnej.
W każdym miejscu na świecie prowadzimy działalność w oparciu o te same zasady: jakość, jedność i uczciwość. Naszym celem jest zapewnienie możliwie jak najwyższych standardów usług prawniczych w każdym z naszych biur oraz utrzymanie takiego poziomu jakości przez każdego naszego pracownika.

Law around the world

nortonrosefulbright.comNoerr jako jedna z wiodących europejskich kancelarii prawnych zatrudnia łącznie ponad 490 doradców w 15 biurach m.in. w Niemczech i Europie Środkowo-Wschodniej oraz w Alicante i Brukseli. Brytyjskie Legal Business Awards wyróżniło nas jako „International Firm of the Year 2014”, a w roku 2012 zostaliśmy uznani “European Law Firm of the Year 2012” przez “The Lawyer”. Polski oddział firmy jest wśród 10 kancelarii prawnych, które według Mergermarket w 2013 r. obsłużyły w Polsce najwięcej transakcji M&A.

UWAGA! Z powodu braku wolnych miejsc rejestracja została wstrzymana!


Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

Hotel Polonia Palace


Warszawa

Współorganizator

Partner