XII Forum Private Equity & Venture Capital

XII Forum Private Equity & Venture Capital

Cel

Już po raz dwunasty zapraszamy Państwa na Forum Private Equity & Venture Capital – prestiżowe spotkanie przedstawicieli funduszy i biznesu.

Gośćmi specjalnymi tegorocznego Forum będą:

  • Andrea Febbraio, współzałożyciel Teads.tv (wcześniej e-buzzing), Partner w funduszu Venture Capital Ariadne
  • Matthias Ummenhofer, Założyciel i Chief Investment Officer Mojo.capital, a wcześniej przez wiele lat szef programu Venture Capital European Investment Fund
  • Anil Hansje, Head of Co-Investments, co-founder Mojo Capital

Już po raz kolejny wręczymy wyjątkowe nagrody dla najlepszych funduszy i transakcji Private Equity 2014 r. w kategoriach:

  • Przejęcie roku
  • Najlepsze wyjście z inwestycji
  • Najaktywniejszy fundusz roku


W trakcie Forum przeanalizujemy case studies spółek, którym przy finansowaniu private equity i venture capital z sukcesem udało się stworzyć firmy działające w tzw. gospodarce cyfrowej. Założyciele tych firm opowiedzą, co oprócz kapitału wnieśli partnerzy i jaką odegrali rolę w zależności od etapu rozwoju.
Nasi eksperci doradzą jak przygotować się do współpracy z funduszem – jakie zalety są z tym związane i jakie ma to wady. Przedstawią także konkretne przykłady z Polski i ze świata, a także przekrojowe dane, które pokażą czy partnerstwo z funduszem popłaca, czy nie.


Przedsiębiorcy, którzy wezmą udział w Forum, będą mieli doskonałą okazję poznać kluczowe aspekty współpracy z Funduszami z perspektywy przedsiębiorców, którzy mają za sobą takie doświadczenia.


Podczas Forum w dyskusjach panelowych eksperci rynku privte equity i venture capital będą rozmawiać o różnych aspektach związanych z rozwojem – zarówno w zakresie nowych technologii, jak i finansowania ekspansji międzynarodowej.


Do udziału w Forum zapraszamy:

  • Przedstawicieli Funduszy typu Private Equity i Venture Capital
  • Przedsiębiorców zainteresowanych współpracą z Funduszami

Szczegółowe informacje:
Project Manager: Renata Grzeszczak
r.grzeszczak@pb.pl

Współpraca partnerska: Katarzyna Adamus
k.adamus@pb.pl
Tel: 22 – 333 97 66
K +48 606 220 263


Współorganizator:

MSLGROUP, należąca do Grupy Publicis, jest wyspecjalizowana w komunikacji i budowaniu zaangażowania grupą doradców we wszystkich aspektach strategii komunikacji. Zatrudnia ponad 3 500 osób w 100 biurach na świecie, w tym 100 konsultantów w samej Warszawie. MSLGROUP jest czołową firmą w Europie Środkowo-Wschodniej specjalizującą się w strategicznym doradztwie komunikacyjnym skierowanym do podmiotów działających w sektorze usług finansowych, doradczych, consultingowych i prawnych oraz branży Real Estate. Świadczy również usługi z zakresu komunikacji korporacyjnej i wewnętrznej, Public Affairs, zarządzania reputacją, komunikacji kryzysowej, a także PR produktowym i zarządzaniu eventami.

O Partnerach:

Norton Rose Fulbright Piotr Strawa i Wspólnicy, sp. k. jest częścią globalnej praktyki prawniczej Norton Rose Fulbright, świadczącej pełen zakres usług prawniczych na rzecz wiodących na świecie przedsiębiorstw i instytucji finansowych. Kancelaria współpracuje z 3800 prawnikami i posiada biura w ponad 50 miastach w Europie, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Ameryce Łacińskiej, Azji, Australii, Afryce, na Bliskim Wschodzie oraz w Azji Środkowej. Nasza praktyka koncentruje się na doradztwie prawnym w odniesieniu do wszystkich kluczowych sektorów gospodarki w tym: instytucji finansowych; energetyki; infrastruktury, górnictwa i rynków surowców; transportu; nowych technologii i innowacji; biotechnologii oraz opieki zdrowotnej. W każdym miejscu na świecie prowadzimy działalność w oparciu o te same zasady: jakość, jedność i uczciwość. Naszym celem jest zapewnienie możliwie jak najwyższych standardów usług prawniczych w każdym z naszych biur oraz utrzymanie takiego poziomu jakości przez każdego naszego pracownika.

MCI Management SA to jedna z wiodących i najbardziej doświadczonych grup Private Equity o charakterze multistage we Wschodzącej Europie. Fundusz specjalizuje się w procesach transformacji cyfrowej, inwestując w czyste modele internetowe (tzw. pure players), spółki przenoszące model biznesowy z tradycyjnej do cyfrowej gospodarki oraz spółki działające na rynku rozwoju infrastruktury internetowej. Inwestycje realizowane są w obszarze early stage, growth stage i expansion/buyout stage w krajach Europy Środkowo-Wschodniej, a także w Niemczech i Austrii (DACH), w krajach byłego Związku Radzieckiego (CIS) i w Turcji. Obecnie wartość aktywów pod zarządzaniem wynosi ponad 1,5 mld PLN. Grupa zrealizowała łącznie ponad 50 projektów inwestycyjnych oraz dokonała blisko 30 pełnych wyjść, osiągając stopę zwrotu netto (net IRR) na poziomie ok. 24%, co uplasowało ją w czołówce europejskich funduszy Private Equity. MCI Management SA jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od lutego 2001 roku oraz jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Inwestorów Kapitałowych.

Grupa Trigon - Trigon jest niezależną, polską grupą bankowości inwestycyjnej łączącą w sobie kompetencje czołowej firmy doradztwa transakcyjnego, domu maklerskiego oraz Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych. Grupa działa na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej. Trigon to najstarszy polski dom maklerski, który od 2010 roku przeprowadził transakcje o łącznej wartości ponad 30 mld dolarów. Niedawno Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie uhonorowała go nagrodą Złotego Byka za największą liczbę wprowadzonych spółek na główny rynek GPW w 2014 r. Firmę tworzy ponad 120 specjalistów: maklerów, analityków, doradców inwestycyjnych, ekspertów ds. fuzji i przejęć, rynków akcji i długu oraz corporate finance. Więcej informacji pod www.trigon.pl

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

Hotel Westin


Warszawa

Współorganizator

Partner