XIX Forum Polskich Menedżerów Logistyki – POLSKA LOGISTYKA

XIX Forum Polskich Menedżerów Logistyki – POLSKA LOGISTYKA

3 ‑ 4 października 2022 / Warszawa, Crowne Plaza Warsaw - The HUB

1995 zł netto do 19 sierpnia

2495 zł netto do 4 października

Cel

Abecadło łańcucha dostaw

E – E-COMMERCE

F – FINANSE

G – GEOPOLITYKA, GLOBALIZACJA

H – HR

Już jesienią XIX Forum Polskich Menedżerów Logistyki. Zapowiada się rewolucyjnie. Nie tylko ze względu na tematykę a przede wszystkim na okoliczności.

W ekonomii określeniem „Czarny Łabędź” zwykliśmy określać zjawisko, które uważa się za tak mało prawdopodobne, że praktycznie niemożliwe. Mimo tego od czasu do czasu zjawisko takie występuje i ma kolosalny wpływ na rzeczywistość, rewolucjonizuje nasze podeście do życia i biznesu oraz na dobre zmienia sposób patrzenia świata i oceniania rzeczywistości.

Logistyka, jako gospodarczy krwioobieg, musiała w ostatnim czasie stawić czoła kilku takim „ptakom”. W 2020 r. pandemia, a przede wszystkim jej skutki, nadwyrężyły łańcuchy dostaw do granic możliwości. Kilka z nich pękło wywołując ogromne kłopoty i straty. Nikt wcześniej nie przypuszczał, że pandemiczny kryzys wybuchnie. Potem mało kto zakładał, że będzie miał tak globalny zasięg. Jego charakter i siła na dobre zmieniła podejście do budowania łańcuchów dostaw oraz zrewidowania sposobu, w jaki powstają. Odchodzenie od systemów centralnych na rzecz tych zdecentralizowanych, tworzenie zapasów - co wcześniej uważane było za wyrzucanie pieniędzy, to tylko kilka z przykładów zmian, jakie na logistyce wymusiła pandemia i temat, który w zasadzie zmonopolizował zeszłoroczne Forum Polskich Menedżerów Logistyki.

Wcześniej operatorzy, dostawcy, przewoźnicy zastanawiali się jak reagować na Brexit, który również postrzegany był, jako czarny łabędź. Dziś rzeczywistość stawia przez logistykami nowe wyzwanie. Nowe i znowu czarne. Liczyliśmy się z możliwością wybuchu w Ukrainie wojny na dużą skalę od momentu nielegalnej aneksji Krymu przez Rosję. Mimo tego to, co się wydarzyło 24 lutego 2022 r. również okazało się Czarnym Łabędziem. Wojna stawia ogromne wyzwanie również logistyce. Liczne ograniczenia w transporcie, blokady kierunków, zakazy, embarga, sankcje czy wreszcie masowe zawieszanie importu do Rosji czy wycofywanie się z tamtejszego rynku zachodnich firm. Wszystko to z ogromna brutalnością pokazuje jak ogromny wpływ na współczesne łańcuchy dostaw ma geopolityka.

Głównym tematem tegorocznego XIX już Forum Polskich Menedżerów Logistyki będzie właśnie relacja geopolityki i logistyki. Wspólnie zastanowimy się gdzie zaprowadzi nas przyzwyczajenie do globalizacji w handlu i produkcji i jak rola logistyki zmieni się w nowym świecie. Nowym, bo chyba nikt z nas nie ma wątpliwości, że rosyjska agresja zmieni postrzeganie świata - w tym roli logistyki - na dobre. 

Dużo miejsca poświęcimy zarządzaniu kryzysowemu, roli współpracy równych podmiotów w obrębie łańcucha dostaw. Pokażemy też rozwiązania wdrożone przez korporacje w pierwszych dniach wojny i przeanalizujemy ich skutki. Zastanowimy się jak zmieni się rola i postrzeganie Nowego Jedwabnego Szlaku - idei rozwijanej przez kilka ostatnich lat i jednocześnie tej, którą aktualna polityka Kremla może przekreślić. Większość tematów będzie - co zrozumiałe - dotyczyła wojny i jej wpływu na globalny, europejski i polski rynek logistyczny i transportowy. Ale nie zabraknie innych aktualnych tematów. Podyskutujemy o Pakiecie Mobilności i podejściu do pracy młodego, zapatrzonego w technologię, pokolenia. Zastanowimy się też jak rosnące ceny paliw wpłyną na usługi transportowe i opłacalność łańcuchów dostaw.

Serdecznie zapraszamy. Warszawa 3-4 października 2022 r.


Do udziału w Forum zapraszamy:

Prezesów, Członków Zarządu, Dyrektorów i Wyższą Kadrę Zarządzającą, odpowiedzialną za zarządzanie:

 • łańcuchem dostaw
 • logistyką
 • transportem i zaopatrzeniem
 • magazynem i przepływem materiałów
 • strategią, rozwojem i operacjami


Renata Grzeszczak

Project Manager - Team Leader


Tomasz Sączek

Dyrektor Zarządzający IPP w Polsce,

ekspert u obszarze łańcucha dostaw, praktyk

Partner MerytorycznyProgram

Prelegenci

 • Tomasz Sączek

  PARTNER MERYTORYCZNY Tomasz Sączek

  Dyrektor Zarządzający IPP w Polsce, ekspert u obszarze łańcucha dostaw, praktyk
 • Adam Eberhardt

  Dr Adam Eberhardt

  Dyrektor Ośrodka Studiów Wschodnich
 • Magdalena Misztal - Piasny

  Magdalena Misztal - Piasny

  Dyrektor Logistyki Unilever Polska Sp. z o. o.
 • Bartłomiej Pastwa

  Bartłomiej Pastwa

  Member of the Management Board / COO Port of Rijeka j.s.c. / Luka Rijeka d.d.
 • Krzysztof Sielicki

  Krzysztof Sielicki

  Dyrektor Logistyki Dr.Max Sp. z o.o.
 • Adrian Furgalski

  Adrian Furgalski

  Prezes Zarządu Zespół Doradców Gospodarczych TOR Sp. z o.o.
 • Adam Tomczak

  Adam Tomczak

  Senior International Delivery Manager Allegro
 • Katarzyna Słabowska

  Katarzyna Słabowska

  Dyrektor Logistyki Żabka Polska Sp. z o. o.
 • Piotr Dopierała

  Piotr Dopierała

  Dyrektor Logistyki Auchan
 • Bartosz Miszkiewicz

  Bartosz Miszkiewicz

  Prezes Zarządu SymLog Sp. z o.o.
 • Rafał Gąska

  Rafał Gąska

  Dyrektor ds. Łańcucha Dostaw EURO-net Sp. z o. o.
 • Anna Kaczyńska

  Anna Kaczyńska

  Zarządzająca Centrum Logistycznym Amazon w Świebodzinie
 • Sylwester Dmytriwski

  Sylwester Dmytriwski

  Dyrektor ds. Strategii i Rozwoju Logistyki Grupa CCC
 • Łukasz Boguszewski

  Łukasz Boguszewski

  Dyrektor Logistyki MODIVO S.A.
 • Robert Jastrzębski

  Robert Jastrzębski

  Członek Zarządu Europa Systems
 • Patrycjusz Marszałek

  Patrycjusz Marszałek

  Key Account Manager Retail Europa Systems
 • Tomasz Oczkowski

  Tomasz Oczkowski

  Central Europe Commercial Director FM Logistic
 • Dawid Strzyżak

  Dawid Strzyżak

  Central Europe Recruitment & Employer Branding Manager FM Logistic
 • Janusz Uznański

  Janusz Uznański

  Dyrektor Operacyjny Polski Związek Piłki Siatkowej
 • Joanna Ociepka-Wojciechowska

  Joanna Ociepka-Wojciechowska

  Regional Leasing Director 7R
 • Katarzyna Ostojska

  Katarzyna Ostojska

  Menedżer ds. Marketingu Raben Logistics Polska
 • Piotr Roczniak

  Piotr Roczniak

  Head of Business Consulting Trans.eu

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

Lata doświadczenia

Dział konferencji „Pulsu Biznesu” istnieje od 2004 r. Kilkanaście lat doświadczeń i silna marka „Pulsu Biznesu”, pod którą odbywają się wydarzenia, sprawiły, że jesteśmy dziś czołowym organizatorem konferencji biznesowych skierowanych do wyższej kadry zarządzającej..

Profesjonalizm w każdym calu

W ciągu roku kalendarzowego organizujemy ponad 50 konferencji, kongresów, warsztatów i debat, podczas których do dyskusji zapraszamy najlepszych mówców, wybitnych ekspertów i praktyków z poszczególnych branż..

Tysiące zadowolonych klientów

Naszą ambicją jest kreowanie przedsięwzięć związanych z istotnymi, bieżącymi wydarzeniami w gospodarce, przewidywanie trendów oraz umożliwianie wymiany doświadczeń i dzielenia się wiedzą. Od 2004 roku zaufało nam już blisko 20 tys. uczestników..

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Miejsce

Sprzedaż, współpraca

Opiekun merytoryczny

Renata Grzeszczak
Renata Grzeszczak

Project Manager - Team Leader

Współpraca

Katarzyna Dziedzic
Katarzyna Dziedzic

Marketing Manager

Crowne Plaza Warsaw - The HUB

Rondo Daszyńskiego 2
Warszawa

1995 zł netto do 19 sierpnia

Zarejestruj się

Partner Strategiczny

Patron Honorowy

Patron

Patron Medialny

 • EUROPA SYSTEMS

  The first choice partner for agile intralogistics solutions in Europe. Europa Systems - Integrator, producent i dostawca rozwiązań w obszarach Automatyzacja Magazynu i Logistyka Produkcji. Polska Spółka od ponad 25 lat z sukcesem wdrożyła ponad 1000 projektów w 35 krajach dla światowych marek z sektorów: FMCG, Retail, ecommerce, Tire. Europa Systems dostarcza rozwiązania pod klucz z obszaru robotyki, mechaniki i oprogramowania do automatyzacji fabryk i magazynów.

 • 7R SA

  7R to dynamicznie rozwijający się deweloper działający na rynku nieruchomości komercyjnych, specjalizujący się w dostarczaniu nowoczesnych powierzchni magazynowych i produkcyjnych na wynajem. Realizuje zarówno centra magazynowe i przemysłowe przeznaczone dla wielu najemców, jak również obiekty typu BTS oraz magazyny miejskie. Firma angażuje się w działania z zakresu ESG, troszcząc się o środowisko, społeczności lokalne oraz ład korporacyjny. Więcej na 7rsa.pl.

 • ROHLIG SUUS Logistics S.A.

  Rohlig Suus Logistics S.A. to jeden z największych operatorów logistycznych w Europie Centralnej, zapewniający kompleksową obsługą globalnych łańcuchów dostaw. Firma realizuje procesy spedycyjne w oparciu o transport drogowy, morski, lotniczy i intermodalny. W 2021 r. polski operator logistyczny osiągnął przychód na poziomie 2 mld zł.

 • LST Westernacher

  Grupa Westernacher jest globalnym partnerem SAP specjalizującym się we wdrożeniach i utrzymaniu najnowszych rozwiązań w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw. Nasze kluczowe kompetencje dotyczą zarówno części wykonawczej jak gospodarka magazynowa (SAP EWM), zarządzanie transportem (SAP TM) czy zarządzanie ruchem wewnętrznym (SAP YL), jak również planistyczno-zakupowej (IBP oraz Ariba).

 • FM Logistic

  FM Logistic - globalny lider rozwiązań logistycznych. W regionie Centralnej Europy firma działa: w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech. Dysponuje łącznie ponad 750 000 mkw. pow. magazynowej i flotą ok. 2 500 pojazdów. Realizując swoje usługi operator wdraża strategię “Supply Change" projektując rozwiązania dla zrównoważonego łańcucha dostaw.

 • Novoferm

  Novoferm oferuje szeroką gamę produktów zaprojektowanych z myślą o konkretnych zastosowaniach w przemyśle i logistyce, m.in.: bramy segmentowe, rolowane, szybkobieżne, przeciwpożarowe, systemy przeładunkowe, drzwi stalowe techniczne oraz system blokowania kół Calematic.

 • Amazon

  Amazon działa w Polsce od 2014 roku, gdzie stworzył ponad 25 000 stałych miejsc pracy w 10 nowoczesnych centrach logistycznych, w tym trzech robotycznych, a także w biurze AWS w Warszawie i Centrach Rozwoju Technologii, które dostarczają innowacyjne rozwiązania wspierające produkty i usługi Amazon na całym świecie. Klienci z całej Polski znajdą na stronie Amazon.pl ponad 250 mln produktów w atrakcyjnych cenach, z możliwością szybkiej i wygodnej dostawy.

 • DB Schenker

  DB Schenker jest jednym z wiodących globalnych dostawców logistycznych. Świadczy usługi transportu lądowego, lotniczego, oceanicznego i logistyki magazynowej. W 2022r. obchodzi 150. rocznicę powstania. Aby osiągnąć neutralność klimatyczną do 2040 r., inwestuje w innowacyjny transport, energię z OZE i produkty neutralne pod względem CO2 dla swoich klientów.

 • CARGOON

  CARGOON zautomatyzowany i elastyczny system zarządzania transportem drogowym dla producentów. Pozwala załadowcom samodzielne zarządzać transportem dzięki połączeniu działalności kontraktowej i spotowej.

 • Georg Utz

  Georg Utz Sp. z o.o. jest producentem plastikowych pojemników wielokrotnego użytku, palet i wytłoczek na części techniczne z tworzywa sztucznego. Stanowi część szwajcarskiej grupy Georg Utz Holding AG, założonej w 1947 r.