XV Forum Polskich Menedżerów Logistyki POLSKA LOGISTYKA

XV Forum Polskich Menedżerów Logistyki POLSKA LOGISTYKA

2 ‑ 3 października 2018 / Warszawa, Hotel Hilton

1795 zł netto od 1 maja do 10 sierpnia

1995 zł netto od 11 sierpnia do 3 października

XV Forum Polskich Menedżerów Logistyki POLSKA LOGISTYKA
 / 2 ‑ 3 października 2018 / Warszawa  / 1795 zł netto Zarejestruj się

Cel

Zbliża się już 15. edycja organizowanego przez „Puls Biznesu” Forum Polskich Menedżerów Logistyki „Polska Logistyka”. To coroczne, spotkanie „braci logistycznej” – jak określał imprezę prof. Krzysztof Rutkowski, wybitny uczony, szef katedry logistyki na warszawskiej SGH i wykładowca wielu zagranicznych uczelni oraz przedstawiciel Polski przy licznych, logistycznych gremiach eksperckich, a także partner merytoryczny pierwszych edycji naszego forum.

Organizując pierwsze spotkanie równaliśmy do dobrych praktyk logistycznych stosowanych przez zagraniczne koncerny w przeddzień wstąpienia Polski do Unii Europejskiej. Później, wspólnie przechodziliśmy przez okres wielkich konsolidacji na rynku TSL. Kto z Państwa pamięta takie spółki jak Euroad, Servisco czy Szybka Paczka?

Tegoroczne Forum, odbędzie się w nieco sentymentalnej konwencji. Dokonamy swoistej retrospekcji, by przeanalizować co się zmieniło i odpowiedzieć na pytanie: czy potrafimy z tych zmian wyciągnąć odpowiednie wnioski? Nie zabraknie oczywiście prognoz i recept na współczesne wyzwania branży takie jak: postępująca digitalizacja, rosnąca liczba procesów, kłopoty kadrowe czy zagrożenie terrorystyczne oraz cyberprzestępczość.

W ciągu ponad dekady, która upłynęła od czasu, gdy zaczęliśmy organizować regularne, jesienne spotkania logistyków zmieniło się niemal wszytko. Znakiem upływającego czasu niech będzie fakt, że obecnie partnerem merytorycznym Forum jest Tomasz Sączek, były student prof. Krzysztofa Rutkowskiego i obecny wicedyrektor w zespole do spraw transportu i logistyki w PwC.

Zgodnie z tradycją, po zakończeniu pierwszego dnia Forum zapraszamy do udziału w branżowym bankiecie, który będzie doskonałą okazją do swobodnych dyskusji i wymiany kontaktów biznesowych w nieformalnej atmosferze.
Tegoroczny bankiet uświetni niezwykle klimatyczny recital w wykonaniu Stanisława Soyki.

Serdecznie zapraszam,

Renata Grzeszczak
Project Manager - Team Leader


Tomasz Sączek
Vice Director I Strategy and Operations, PwC

Udział w XV Forum Polskich Menedżerów Logistyki to m.in.:

Inspirujące prelekcje, ożywione dyskusje – zdobądź kompleksową wiedzę na jedynym, unikalnym wydarzeniu
Praktyczna wiedza poparta wieloletnimi doświadczeniami prelegentów – dowiedz się, jak inne firmy wykorzystują rozwiązania do efektywnego zarządzania łańcuchem dostaw
Najważniejsze debaty o kluczowych dla branży zagadnień – spotkaj się z osobami decydującymi o kierunkach rozwoju branży
Ponad 2500 specjalistów dotychczasowych edycji! – wykorzystaj niepowtarzalną okazję do nawiązania cennych kontaktów z przedstawicielami branży

Do udziału w Forum zapraszamy:

Prezesów, Członków Zarządu, Dyrektorów i Wyższą Kadrę Zarządzającą, odpowiedzialną za zarządzanie:

łańcuchem dostaw
logistyką
transportem i zaopatrzeniem
magazynem i przepływem materiałów
strategią, rozwojem i operacjami

oraz przedstawicieli operatorów logistycznych, produkcyjnych, firm kurierskich i spedycyjnych i wszystkich zainteresowanych najnowszymi trendami, pozwalającymi na optymalizację zarządzania w obszarze logistyki.
Tematyka Forum zainteresuje również agencje zarządzające nieruchomościami, parkami logistycznymi i halami magazynowymi.

Program

Prelegenci

 • Tomasz Sączek

  Tomasz Sączek

  Vice Director I Strategy and Operations, PwC
 • Radosław Brzózka

  Radosław  Brzózka

  dziennikarz telewizyjny, reporter, prezenter TVP1
 • Wojciech Balczun

  Wojciech Balczun

  polski menedżer, były prezes PKP Cargo, muzyk zespołu Chemia
 • Marek Dobrzycki

  Marek Dobrzycki

  Managing Director, Panattoni Europe
 • Rafał Drąg

  Rafał Drąg

  prezes zarządu, Uni-logistics
 • Rafał Gąska

  Rafał Gąska

  Niezależny Ekspert
 • Monika Hapter

  Monika Hapter

  Head of Business Development Contract Logistics, DB Schenker
 • Krzysztof Hardek

  Krzysztof Hardek

  Dyrektor ds. Logistyki Royal Canin Dystrybucja sp. z o.o.
 • Beniamin Matecki

  Beniamin Matecki

  Dyrektor ds. Rozwoju VIVE Logistics Services i VIVE Transport
 • Tomasz Mika

  Tomasz Mika

  Head of Industrial Agency Poland, JLL
 • Robert Pindor

  Robert Pindor

  Prezes Zarządu, Logart Personnel Consulting
 • Grzegorz Prorok

  Grzegorz  Prorok

  Sales & Marketing Director, Consafe Logistics Sp. z o.o.
 • Katarzyna Pyś-Fabiańczyk

  Katarzyna Pyś-Fabiańczyk

  Pomysłodawczyni i założycielka platformy Ladies First, Dyrektor Działu Powierzchni Logistycznych i Magazynowych, BNP Paribas Real Estate na Europę Środkowo- Wschodnią
 • Tomasz Rusak

  Tomasz Rusak

  Członek Zarządu oraz Dyrektor ds. Rozwoju, Rusak Business Services
 • Piotr Skobało

  Piotr  Skobało

  Dyrektor Pionu Logistyki i Obsługi Klienta w Neonet S.A.
 • Jacek Tarkowski

  Jacek Tarkowski

  Sales Director Shipper/LP – NEC, Transwide
 • Bartek Tulejko

  Bartek Tulejko

  Dyrektor Logistyki CEE, JYSK NORDIC
 • Maciej Winiarski

  Maciej Winiarski

  Dyrektor ds. Logistyki, KMC-Services sp. z o.o.
 • Lucyna Zaborowska-Princ

  Lucyna Zaborowska-Princ

  Regional Contract Logistics Director / Dyrektor Logistyki Kontraktowej Regionu Raben Group
 • Grzegorz Stanisław Woelke

  Grzegorz Stanisław  Woelke

  Prezes, VIVE Transport z 25-letnim doświadczeniem menedżerskim w polskich i międzynarodowych firmach branży TSL

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Opiekun merytoryczny

Renata Grzeszczak
Renata Grzeszczak

Project Manager - Team Leader

Miejsce

Hotel Hilton

ul. Grzybowska 63
Warszawa

1795 zł netto od 1 maja do 10 sierpnia

Zarejestruj się

Patron Honorowy

 • JLL

  JLL jest międzynarodową firmą doradczą świadczącą kompleksowe usługi na rynku nieruchomości, sklasyfikowaną na liście Fortune 500. JLL zatrudnia ok. 82 000 osób i obsługuje klientów w 80 krajach w ramach 300 oddziałów na całym świecie. Na rzecz klientów, JLL zarządza i świadczy usługi dla portfolio obiektów o łącznej powierzchni ok. 423 mln mkw. W 2017 r. firma zrealizowała na całym świecie transakcje o wartości 170 mld USD. LaSalle Investment Management (spółka w ramach grupy), zarządza aktywami o łącznej wartości 58,1 mld USD.

 • RABEN LOGISTICS POLSKA

  RABEN LOGISTICS POLSKA oferuje usługi dystrybucji krajowej, międzynarodowej, kompleksowej obsługi logistycznej oraz frachtu morskiego i lotniczego. Zasoby firmy: ok. 3700 pracowników, 35 oddziałów, 500 tys. m2 pow. magazynowej i ponad 3000 środków transportu. W Europie Grupa Raben działa już ponad 85 lat (od 1931 r.) dysponując własnymi oddziałami zlokalizowanymi nie tylko na terenie Polski, ale również w krajach takich jak: Czechy, Estonia, Holandia, Niemcy, Litwa, Łotwa, Rumunia, Słowacja, Ukraina, Węgry i Włochy. www.raben-group.com

 • Rusak Business Services

  Rusak Business Services to międzynarodowa firma ekspercka z blisko 30-letnim doświadczeniem w dziedzinie: kompleksowej obsługi celnej, Customs Compliance oraz doradztwa w handlu zagranicznym. Działamy w kilkunastu biurach w Polsce, posiadamy także trzy oddziały zagraniczne, obsługujemy składy celne oraz gwarantujemy szereg miejsc uznanych dla procedury uproszczonej. Naszą misją jest kompleksowe działanie w oparciu o doświadczenie, wiedzę i stałe doskonalenie swoich umiejętności. Jesteśmy wsparciem w dynamicznie zmieniającym się świecie. Dbamy o formalności związane z procedurami celnymi, zapewniając naszym Klientom komfort skupienia się na ich codziennej działalności.

 • Transwide

  Transwide jest częścią Grupy Alpega, która jest wiodącym światowym dostawcą oprogramowania logistycznego z kompleksowymi rozwiązaniami dla wszystkich uczestników rynku, w tym usług zarządzania transportem w chmurze (TMS Transwide) i giełdy ładunków (Teleroute). Z oprogramowania codziennie korzysta ponad 200 tys. użytkowników w 80 krajach.

 • Panattoni Europe

  Panattoni Europe jest częścią Panattoni Development Company, jednego z największych deweloperów powierzchni przemysłowych na świecie, prowadzącego działalność w 26 oddziałach w Ameryce Północnej i Europie. Panattoni obecny jest w Europie Środkowej od 2005 roku. Deweloper wybudował dotychczas w Polsce, Czechach i Niemczech ponad 6 miliona m kw. nowoczesnej powierzchni przemysłowej. W ramach Panattoni Europe działa struktura, dedykowana projektom dopasowanym do indywidualnych potrzeb najemców, typu build-to-suit. Wśród kluczowych klientów są takie firmy jak Amazon, Arvato services Polska, Coty Cosmetics, DSV, H&M, Intermarché, Leroy Merlin, ND Logistics, Still, Schenker, Selgros czy Tesco. Oprócz Polski Panattoni Europe ma swoje przedstawicielstwa w Wielkiej Brytanii, Czechach, Luksemburgu, Niemczech i Rumunii. www.panattonieurope.com

 • Logart Personnel Consulting

  Logart Personnel Consulting jest agencją doradztwa personalnego która od 2005 roku specjalizuje się w rekrutacji menedżerów i specjalistów dla branż: Logistyka, Spedycja oraz Produkcja. W ramach grupy Logart funkcjonuje również agencja pracy tymczasowej udostępniająca pracowników do prac związanych z produkcją i logistyką towarów oraz spółka zajmująca się zakwaterowaniem dla pracowników mobilnych. Logart obsługuje ponad 100 klientów, w tym ponad 50 firm reprezentujących branżę TSL.

 • Seito Polska

  Seito Polska świadczy usługi outsourcingu logistyki wewnątrzzakładowej, magazynowej oraz procesów produkcji. Firma działa w myśl zasad Lean Management, dzięki czemu tworzy kulturę organizacyjną opartą na idei ciągłego doskonalenia. Dbając o jakość i wysokie standardy bezpieczeństwa spółka zapewnia optymalizację obsługiwanych procesów.

 • RAJAPACK

  RAJAPACK jest polskim oddziałem RAJA Group, która jest nr 1 w Europie w opakowaniach. Oferujemy ponad 2500 produktów dostępnych od ręki. Naszą specjalnością są opakowania i wszelkiego rodzaju urządzenia oraz akcesoria służące do zabezpieczania produktów podczas wysyłki i magazynowania. Wykonujemy także opakowania na wymiar i z indywidualnym nadrukiem. Nasi konsultanci służą profesjonalnym doradztwem w doborze optymalnych metod pakowania.