XVI Forum Polskich Menedżerów Logistyki POLSKA LOGISTYKA

XVI Forum Polskich Menedżerów Logistyki POLSKA LOGISTYKA

7 ‑ 8 października 2019 / Warszawa, Hotel Hilton

1795 zł netto od 10 maja do 2 sierpnia

1995 zł netto od 3 sierpnia do 8 października

XVI Forum Polskich Menedżerów Logistyki POLSKA LOGISTYKA
 / 7 ‑ 8 października 2019 / Warszawa  / 1795 zł netto Zarejestruj się

Cel

Dobry logistyk musi bez przerwy uważnie obserwować kilka zjawisk. Każde z nich ma ogromny wpływ na powodzenie jego biznesu i jednocześnie każde reprezentuje inną dziedzinę. Od nauki do polityki. Nawet drobne niedopatrzenie może doprowadzić do utraty pozycji - to w najlepszym przypadku, lub rozerwana łańcucha dostaw - to w najgorszym.

Zbliża się 16. edycja organizowanego przez „Puls Biznesu” Forum Polskich Menedżerów Logistyki „Polska Logistyka”. To coroczne, spotkanie zawsze organizowaliśmy pod najbardziej aktualnymi hasłami. Wspólnie omawialiśmy wyzwania związane z budowaniem pozycji polskiej logistyki, wejściem naszego kraju do UE czy spowolnieniem gospodarczym.

Tegoroczne Forum, odbędzie się w nieco „okulistycznej” konwencji. Dokonamy swoistego badania wzroku i zastanowimy się jak i na co patrzeć, by nie przeoczyć najważniejszego. Nie zabraknie oczywiście prognoz i recept na współczesne wyzwania branży takie jak: kłopoty kadrowe, rosnąca liczba procesów czy…możliwy powrót do kontroli celnych.

W chwili przygotowywania niniejszego tekstu, cały czas nie wiemy jak potoczy się bezprecedensowe dla Unii Europejskiej ale i branży logistycznej wystąpienie ze Wspólnoty, Wielkiej Brytanii. Choć nikomu nie chce się wierzyć w powrót kontroli celnych, to i taki scenariusz musi być analizowany. Jak wówczas rozładować gigantyczne korki tworzące się po obu stronach kanału La Manche? Jak mocno zostaną nadwyrężone łańcuchy dostaw? Jak Brexit wpłynie na zachowania klientów czy ceny usług transportowych i logistycznych? Spekulacji jest mnóstwo, brak recept. Będziemy ich szukać. I wspólnie z ekspertami zaproszonymi do tegorocznej edycji wskazywać te miejsca, które bezapelacyjnie w nadchodzącym czasie należy obserwować.

Brexit stawia poważne logistyczne wyzwania, ale nie tylko on. Digitalizacja postępuje, mody się zmieniają i bez przerwy pojawiają się nowe technologie oraz rozwiązania. XVI Forum Polskich Menedżerów Logistyki to idealne miejsce, w którym można się dowiedzieć jak niczego nie przegapić, nie dostać przy tym zadyszki i co ważniejsze zeza rozbieżnego przy jednoczesnej obserwacji tych wszystkich zjawisk.

Uwaga! Zgodnie z tradycją, po zakończeniu pierwszego dnia Forum zapraszamy do udziału w branżowym bankiecie, który będzie doskonałą okazją do swobodnych dyskusji i wymiany kontaktów biznesowych w nieformalnej atmosferze.
W tym roku, zapraszamy na bankiet do Teatru Capitol (ul. Marszałkowska 115) na spektakl - "Kiedy kota nie ma"

Zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu!,

Renata Grzeszczak
Project Manager - Team Leader

Tomasz Sączek
Vice Director I Strategy and Operations, PwC

Udział w XV Forum Polskich Menedżerów Logistyki to m.in.:

 • Inspirujące prelekcje, ożywione dyskusje – zdobądź kompleksową wiedzę na jedynym, unikalnym wydarzeniu
 • Praktyczna wiedza poparta wieloletnimi doświadczeniami prelegentów – dowiedz się, jak inne firmy wykorzystują rozwiązania do efektywnego zarządzania łańcuchem dostaw
 • Najważniejsze debaty o kluczowych dla branży zagadnień – spotkaj się z osobami decydującymi o kierunkach rozwoju branży
 • Ponad 2700 specjalistów dotychczasowych edycji! – wykorzystaj niepowtarzalną okazję do nawiązania cennych kontaktów z przedstawicielami branży
Sprawdź jak było w zeszłym roku:

Do udziału w Forum zapraszamy:

Prezesów, Członków Zarządu, Dyrektorów i Wyższą Kadrę Zarządzającą, odpowiedzialną za zarządzanie:

 • łańcuchem dostaw
 • logistyką
 • transportem i zaopatrzeniem
 • magazynem i przepływem materiałów
 • strategią, rozwojem i operacjami

oraz przedstawicieli operatorów logistycznych, produkcyjnych, firm kurierskich i spedycyjnych i wszystkich zainteresowanych najnowszymi trendami, pozwalającymi na optymalizację zarządzania w obszarze logistyki.
Tematyka Forum zainteresuje również agencje zarządzające nieruchomościami, parkami logistycznymi i halami magazynowymi.

Program

Prelegenci

 • Tomasz Sączek

  Tomasz Sączek

  Vice Director I Strategy and Operations, PwC
 • Radosław Brzózka

  Radosław Brzózka

  dziennikarz telewizyjny, reporter, prezenter TVP1
 • Katarzyna Bogusławska

  Katarzyna Bogusławska

  Adwokat i Partner w kancelarii Carter Lemon Camerons LLP
 • Ryszard Ćwirko

  Ryszard  Ćwirko

  Wiceprezes zarządu M-Logistic, Dyrektor Logistyki Maspex
 • Piotr Dopierała

  Piotr Dopierała

  Dyrektor ds. Logistyki LPP
 • Rafał Gąska

  Rafał Gąska

  Dyrektor logistyki, EURO-net Sp. z o. o.
 • Jakub Gierszyński

  Jakub Gierszyński

  Dyrektor E-commerce i Marketingu, Inter Cars S.A.
 • Ewa Hartman

  Ewa Hartman

  Kierownik studiów Neuro-Przywództwo na Uczelni Łazarskiego w Warszawie, wykładowca MBA, Certyfikowana trenerka metody HeartMath i metody Points of Yo
 • Justyna Janicka

  Justyna Janicka

  Co-founder, COO i Product owner w 1000 realities
 • Dr hab. Arkadiusz Kawa

  Dr hab. Arkadiusz Kawa

  Dyrektor, Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Logistyki i Magazynowania
 • Krzysztof Maśny

  Krzysztof  Maśny

  Castorama polska / Kingfisher Group, Senior Executive / Supply Chain and Logistics, Ekspert PSME, Ex Supply Chain Management Director
 • Tomasz Mika

  Tomasz Mika

  Head of Industrial Agency Poland, JLL
 • Adrian Miler

  Adrian Miler

  Kierownik Działu Technicznego M-Logistic, Maspex
 • Katarzyna Owczarek

  Katarzyna  Owczarek

  IT Project Manager, LPP
 • Tomasz Pyka

  Tomasz Pyka

  Dyrektor Sprzedaży Klastra Europy Północno-Wschodniej w DB Schenker
 • Tomasz Rusak

  Tomasz Rusak

  Prezes zarządu, Rusak Business Services
 • Piotr Sędziak

  Piotr Sędziak

  Dyrektor ds. Operacyjnych, Prokurent, ABC Data S.A.
 • Katarzyna Słabowska

  Katarzyna Słabowska

  Dyrektor Logistyki, Żabka Polska
 • Hendrik Venter

  Hendrik Venter

  CEO DHL Supply Chain Central & Eastern Europe at DHL Supply Chain
 • Krzysztof Wieczorek

  Krzysztof Wieczorek

  business architecture director, OEX E-Business

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Opiekun merytoryczny

Renata Grzeszczak
Renata Grzeszczak

Project Manager - Team Leader

Miejsce

Hotel Hilton

ul. Grzybowska 63
Warszawa

1795 zł netto od 10 maja do 2 sierpnia

Zarejestruj się

Patron Honorowy

Patron Medialny

 • LPP

  LPP to polski producent odzieży właściciel m.in. marki Reserved. Globalna sieć zaopatrzenia i dystrybucji LPP obejmuje zintegrowany system Centrów Konsolidacyjnych, Dystrybucyjnych, jak i Fulfillment Centers. LPP jest właścicielem jednego z najnowocześniejszych centrów dystrybucyjnych odzieży w CEE.

 • Rusak

  Rusak Business Services to lider w zakresie obsługi celnej na polskim rynku. Działania agencji koncentrują głównie na: outsourcingu obsługi celnej i Trade Compliance. Profesjonalizm firmy potwierdzają certyfikaty AEO oraz ISO. Grupa Rusak posiada ponad 20 oddziałów w całej Polsce, punkty obsługi składów celnych oraz podatkowych, a także szereg miejsc uznanych dla procedury uproszczonej.

 • DB Schenker

  DB Schenker to wiodący operator logistyczny na świecie – wspieramy przemysł i handel w globalnej wymianie dóbr dzięki transportowi lądowemu, lotniczemu i oceanicznemu, logistyce magazynowej oraz zarządzaniu łańcuchem dostaw.

 • Bolloré Logistics

  Bolloré Logistics jest światowym liderem w międzynarodowym transporcie i logistyce. Stale dostosowując się do zmieniających się potrzeb klientów, firma wzbogaciła swoją wiedzę ekspercką i stała się pierwszorzędnym partnerem w organizacji łańcuchów dostaw i jedną z 10 najlepszych firm transportowych i logistycznych na świecie, z największą zintegrowaną siecią logistyczną w Afryce. Bolloré Logistics dostarcza niestandardowe rozwiązania o wysokiej wartości dodanej, oparte na doświadczeniu i dogłębnym zrozumieniu poszczególnych gałęzi przemysłu, a także ciągłym dążeniu do ulepszeń i optymalizacji, stanowiącymi kulturę i kluczowe wartości naszej firmy.

 • JLL

  JLL to wiodąca firma doradcza świadcząca kompleksowe usługi na rynku nieruchomości. Misją JLL jest zredefiniowanie sektora nieruchomości komercyjnych, stwarzanie najlepszych możliwości biznesowych i atrakcyjnych, komfortowych przestrzeni sprzyjających realizowaniu celów. W ten sposób firma przyczynia się do budowania lepszej przyszłości dla swoich klientów, pracowników oraz społeczności, w których działa. JLL jest spółką z listy Fortune 500 zatrudniającą 91 000 osób i obsługuje klientów w ponad 80 krajach.

 • Novoferm

  Novoferm Polska to jeden z czołowych europejskich dostawców systemów drzwi, bram, ościeżnic i napędów. Oferuje szeroką gamę produktów do użytku prywatnego i przemysłowego, odpowiadających najwyższym normom bezpieczeństwa, komfortowi użytkowania oraz estetyce.

 • RABEN LOGISTICS POLSKA

  RABEN LOGISTICS POLSKA oferuje usługi z zakresu dystrybucji krajowej, międzynarodowej oraz kompleksowej obsługi logistycznej, a także frachtu morskiego i lotniczego. W Polsce firma istnieje prawie 30 lat. Zasoby spółki to ok. 3700 pracowników, zróżnicowane magazyny o pow. ok. 500 tys. m2 i ponad 3000 nowoczesnych środków transportu.