XVI Forum Polskich Menedżerów Logistyki POLSKA LOGISTYKA

XVI Forum Polskich Menedżerów Logistyki POLSKA LOGISTYKA

7 ‑ 8 października 2019 / Warszawa, Hotel Hilton

1795 zł netto od 10 maja do 2 sierpnia

1995 zł netto od 3 sierpnia do 8 października

XVI Forum Polskich Menedżerów Logistyki POLSKA LOGISTYKA
 / 7 ‑ 8 października 2019 / Warszawa  / 1795 zł netto Zarejestruj się

Cel

Dobry logistyk musi bez przerwy uważnie obserwować kilka zjawisk. Każde z nich ma ogromny wpływ na powodzenie jego biznesu i jednocześnie każde reprezentuje inną dziedzinę. Od nauki do polityki. Nawet drobne niedopatrzenie może doprowadzić do utraty pozycji - to w najlepszym przypadku, lub rozerwana łańcucha dostaw - to w najgorszym.

Zbliża się 16. edycja organizowanego przez „Puls Biznesu” Forum Polskich Menedżerów Logistyki „Polska Logistyka”. To coroczne, spotkanie zawsze organizowaliśmy pod najbardziej aktualnymi hasłami. Wspólnie omawialiśmy wyzwania związane z budowaniem pozycji polskiej logistyki, wejściem naszego kraju do UE czy spowolnieniem gospodarczym.

Tegoroczne Forum, odbędzie się w nieco „okulistycznej” konwencji. Dokonamy swoistego badania wzroku i zastanowimy się jak i na co patrzeć, by nie przeoczyć najważniejszego. Nie zabraknie oczywiście prognoz i recept na współczesne wyzwania branży takie jak: kłopoty kadrowe, rosnąca liczba procesów czy…możliwy powrót do kontroli celnych.

W chwili przygotowywania niniejszego tekstu, cały czas nie wiemy jak potoczy się bezprecedensowe dla Unii Europejskiej ale i branży logistycznej wystąpienie ze Wspólnoty, Wielkiej Brytanii. Choć nikomu nie chce się wierzyć w powrót kontroli celnych, to i taki scenariusz musi być analizowany. Jak wówczas rozładować gigantyczne korki tworzące się po obu stronach kanału La Manche? Jak mocno zostaną nadwyrężone łańcuchy dostaw? Jak Brexit wpłynie na zachowania klientów czy ceny usług transportowych i logistycznych? Spekulacji jest mnóstwo, brak recept. Będziemy ich szukać. I wspólnie z ekspertami zaproszonymi do tegorocznej edycji wskazywać te miejsca, które bezapelacyjnie w nadchodzącym czasie należy obserwować.

Brexit stawia poważne logistyczne wyzwania, ale nie tylko on. Digitalizacja postępuje, mody się zmieniają i bez przerwy pojawiają się nowe technologie oraz rozwiązania. XVI Forum Polskich Menedżerów Logistyki to idealne miejsce, w którym można się dowiedzieć jak niczego nie przegapić, nie dostać przy tym zadyszki i co ważniejsze zeza rozbieżnego przy jednoczesnej obserwacji tych wszystkich zjawisk.

Uwaga! Zgodnie z tradycją, po zakończeniu pierwszego dnia Forum zapraszamy do udziału w branżowym bankiecie, który będzie doskonałą okazją do swobodnych dyskusji i wymiany kontaktów biznesowych w nieformalnej atmosferze.
W tym roku, zapraszamy na bankiet do Teatru Capitol (ul. Marszałkowska 115) na spektakl - "Kiedy kota nie ma"

Zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu!,

Renata Grzeszczak
Project Manager - Team Leader

Tomasz Sączek
Vice Director I Strategy and Operations, PwC

Udział w XV Forum Polskich Menedżerów Logistyki to m.in.:

 • Inspirujące prelekcje, ożywione dyskusje – zdobądź kompleksową wiedzę na jedynym, unikalnym wydarzeniu
 • Praktyczna wiedza poparta wieloletnimi doświadczeniami prelegentów – dowiedz się, jak inne firmy wykorzystują rozwiązania do efektywnego zarządzania łańcuchem dostaw
 • Najważniejsze debaty o kluczowych dla branży zagadnień – spotkaj się z osobami decydującymi o kierunkach rozwoju branży
 • Ponad 2700 specjalistów dotychczasowych edycji! – wykorzystaj niepowtarzalną okazję do nawiązania cennych kontaktów z przedstawicielami branży
Sprawdź jak było w zeszłym roku:

Do udziału w Forum zapraszamy:

Prezesów, Członków Zarządu, Dyrektorów i Wyższą Kadrę Zarządzającą, odpowiedzialną za zarządzanie:

 • łańcuchem dostaw
 • logistyką
 • transportem i zaopatrzeniem
 • magazynem i przepływem materiałów
 • strategią, rozwojem i operacjami

oraz przedstawicieli operatorów logistycznych, produkcyjnych, firm kurierskich i spedycyjnych i wszystkich zainteresowanych najnowszymi trendami, pozwalającymi na optymalizację zarządzania w obszarze logistyki.
Tematyka Forum zainteresuje również agencje zarządzające nieruchomościami, parkami logistycznymi i halami magazynowymi.

Program

Prelegenci

 • Tomasz Sączek

  Tomasz Sączek

  Vice Director I Strategy and Operations, PwC
 • Radosław Brzózka

  Radosław Brzózka

  dziennikarz telewizyjny, reporter, prezenter TVP1
 • Rafał Gąska

  Rafał Gąska

  Dyrektor logistyki, EURO-net Sp. z o. o.
 • Jakub Gierszyński

  Jakub Gierszyński

  Dyrektor E-commerce i Marketingu, Inter Cars S.A.
 • Ewa Hartman

  Ewa Hartman

  Kierownik studiów Neuro-Przywództwo na Uczelni Łazarskiego w Warszawie, wykładowca MBA, Certyfikowana trenerka metody HeartMath i metody Points of Yo
 • Dr hab. Arkadiusz Kawa

  Dr hab. Arkadiusz Kawa

  Prof. nadzw. UEP, pracownik Katedry Logistyki i Transportu Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu
 • Krzysztof Maśny

  Krzysztof  Maśny

  Castorama polska / Kingfisher Group, Senior Executive / Supply Chain and Logistics, Ekspert PSME, Ex Supply Chain Management Director
 • Tomasz Rusak

  Tomasz Rusak

  Prezes zarządu, Rusak Business Services
 • Piotr Sędziak

  Piotr Sędziak

  Dyrektor ds. Operacyjnych, Prokurent, ABC Data S.A.

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Opiekun merytoryczny

Renata Grzeszczak
Renata Grzeszczak

Project Manager - Team Leader

Miejsce

Hotel Hilton

ul. Grzybowska 63
Warszawa

1795 zł netto od 10 maja do 2 sierpnia

Zarejestruj się

Partner

 • LPP

  LPP to polski producent odzieży właściciel m.in. marki Reserved. Globalna sieć zaopatrzenia i dystrybucji LPP obejmuje zintegrowany system Centrów Konsolidacyjnych, Dystrybucyjnych, jak i Fulfillment Centers. LPP jest właścicielem jednego z najnowocześniejszych centrów dystrybucyjnych odzieży w CEE.

 • Rusak

  Rusak Business Services to lider w zakresie obsługi celnej na polskim rynku. Działania agencji koncentrują głównie na: outsourcingu obsługi celnej i Trade Compliance. Profesjonalizm firmy potwierdzają certyfikaty AEO oraz ISO. Grupa Rusak posiada ponad 20 oddziałów w całej Polsce, punkty obsługi składów celnych oraz podatkowych, a także szereg miejsc uznanych dla procedury uproszczonej.