Warszawa
Kongres
28 listopada 2022
28 listopada 2022
Crowne Plaza Warsaw - The HUB
XVI Kongres Business Intelligence
XVI Kongres Business Intelligence
Trendy/Raporty/ Przykłady/Rekomendacje

Cel

Od wielu lat żyjemy w natłoku napływających do nas ogromnej ilości informacji. Codziennie generujemy i otrzymujemy kolejne dane, które mogą mieć olbrzymią (jeśli nie kluczową) wartość dla biznesu, ale nieodpowiednio użyte, bądź błędnie interpretowane, mogą przysporzyć nie małego kłopotu. Analiza tychże danych z dnia na dzień staje się też coraz trudniejsza, właśnie z powodu narastającej ilości, nie zawsze prawdziwych, informacji. 

Właśnie dlatego, precyzyjna analityka biznesowa to obecnie priorytet większości firm na polskim i światowym rynku. Konieczne jest posiadanie efektywnej strategii zarządzania danymi, a kluczową rolę w ich gospodarowaniu stanowią skuteczne rozwiązania Business Intelligence, bez których nie może obejść żadna organizacja.


Zapraszamy serdecznie do udziału w XVI Kongresie Business Intelligence, który odbędzie się 28 listopada w hotelu Crowne Plaza Warsaw - The HUB w Warszawie (Rondo Daszyńskiego 2). Zgodnie z coroczną tradycją, w otoczeniu znakomitych ekspertów-praktyków, omówimy najważniejsze trendy z zakresu analityki danych, pokażemy najciekawsze case studies z naszego rodzimego rynku oraz wspólnie przeanalizujemy korzyści wynikające ze stosowania narzędzi przyszłości we wspieraniu biznesu.


Jeśli pracujesz w obszarze zarządzania danymi i ich analizy nie może Cię zabraknąć na najważniejszym w branży spotkaniu praktyków BI, podczas którego:

OMÓWIMY najnowsze trendy oraz efektywne rozwiązania w BI

POZNAMY inspiracje i dobre praktyki w data storytellingu

POSŁUCHAMY o detekcji fraudów

POROZMAWIAMY o Customer 360 i koniecznej analityce wokół klienta

DOWIEMY się o skutecznej budowie systemu rekomendacyjnego

ZAPREZENTUJEMY wyniki modeli uczenia maszynowego   

UMIEJSCOWIMY UX w procesach BI


Zainspiruj się przedstawionymi case’ami i wykorzystaj je w swoim biznesie!


Do udziału w Kongresie zapraszamy w szczególności:

 • Dyrektorów/Managerów Business Intelligence
 • Dyrektorów/Managerów IT
 • Dyrektorów Finansowych
 • Dyrektorów/Managerów Kontrolingu
 • Dyrektorów/Managerów Sprzedaży
 • Kierowników Projektów
 • Głównych Analityków
 • Architektów i Administratorów Baz Danych
 • Managerów odpowiedzialnych za rozwój i utrzymanie narzędzi CRM
 • Kadrę podejmująca decyzje strategiczne w firmie
 • Osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo IT
 • Specjalistów ds. utrzymania i rozwoju systemów
 • Specjalistów w zakresie monitorowania i analizy Social Mediów


Dołącz do nas już dziś i spotkajmy się na XVI Kongresie Business Intelligence,

Magdalena Marczak-Makowska,

Project Manager, Puls Biznesu

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

Lata doświadczenia

Dział konferencji „Pulsu Biznesu” istnieje od 2004 r. Kilkanaście lat doświadczeń i silna marka „Pulsu Biznesu”, pod którą odbywają się wydarzenia, sprawiły, że jesteśmy dziś czołowym organizatorem konferencji biznesowych skierowanych do wyższej kadry zarządzającej..

Profesjonalizm w każdym calu

W ciągu roku kalendarzowego organizujemy ponad 50 konferencji, kongresów, warsztatów i debat, podczas których do dyskusji zapraszamy najlepszych mówców, wybitnych ekspertów i praktyków z poszczególnych branż..

Tysiące zadowolonych klientów

Naszą ambicją jest kreowanie przedsięwzięć związanych z istotnymi, bieżącymi wydarzeniami w gospodarce, przewidywanie trendów oraz umożliwianie wymiany doświadczeń i dzielenia się wiedzą. Od 2004 roku zaufało nam już blisko 20 tys. uczestników..

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Miejsce

Sprzedaż, współpraca

Opiekun merytoryczny

Magdalena Marczak
Magdalena Marczak

Project Manager

Współpraca

Katarzyna Dziedzic
Katarzyna Dziedzic

Marketing Manager

Crowne Plaza Warsaw - The HUB

Rondo Daszyńskiego 2
Warszawa

Partner

 • Predica

  Predica świadczy usługi w zakresie rozwiązań chmurowych Microsoft Azure. Każdego dnia pomagamy w znalezieniu i wdrożeniu najlepszych rozwiązań IT, które przełożą się na rozwój Twojego biznesu. We wszystkim co robimy, wyznajemy zasadę, że praca powinna być maksymalnie efektywna i użyteczna. Naszym celem jest, aby Twoi pracownicy mogli dzięki naszym rozwiązaniom mieć więcej czasu na rzeczy naprawdę ważne. Jako doświadczony partner Microsoftu pomagamy międzynarodowym firmom i organizacjom w tworzeniu i wdrożeniu aplikacji osadzonych w chmurze, budowaniu i modernizowaniu infrastruktury chmurowej, zwiększaniu bezpieczeństwa czy efektywnej analityce danych. Dotychczas zrealizowaliśmy ponad 2000 projektów dla ponad 350 klientów. Zostaliśmy nagrodzeni m.in. wieloma kompetencjami Microsoft, statusem Gold Microsoft Partner oraz miejscami w rankingach Deloitte i Financial Times. Nasz zespół liczy obecnie kilkaset specjalistów w biurach na całym świecie, w tym w Polsce, Stanach Zjednoczonych i Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

 • ITDS

  ITDS jest liderem na polskim rynku IT od 2016 roku, oferującym innowacyjne rozwiązania dla swoich klientów w zakresie Outsourcingu Inżynierów IT, budowania zespołów IT, rozwoju produktów i integrowania oprogramowania innych firm, z wykorzystaniem nowych technologii. Klientami ITDS są największe przedsiębiorstwa z branży finansowej, fintech, farmaceutycznej i z sektora handlu elektronicznego w Polsce, takie jak: Goldman Sachs, Bank Millennium, Citi International, HSBC, Mastercard, Bayer, Allegro i PZU S.A. ITDS notuje na polskim rynku dynamiczny rozwój i w 2022 roku po raz drugi z rzędu znalazł się na liście FT1000 Europe’s Fastest Growing Companies. Obecnie ITDS zatrudnia ponad 400 ekspertów w Polsce oraz 450 w Holandii i Portugalii.