Z Polski do Chin - praktyczne wskazówki dla przedsiębiorców

Z Polski do Chin - praktyczne wskazówki dla przedsiębiorców

Z Polski do Chin - praktyczne wskazówki dla przedsiębiorców
 / 24 marca 2015 / Kraków

Cel

Człowiek bez strategii, który lekceważy sobie przeciwnika, nieuchronnie skończy jako jeniec. -

- Sun Zi, chiński myśliciel i filozof żyjący w VI w. p.n.e.

Dziś w międzynarodowych relacjach biznesowych nie używamy już retoryki wojennej, ale idea stojąca za powyższym sformułowaniem powinna wciąż nam przyświecać.

Obok rozwiniętych gospodarczo Japonii czy Korei, szybko bogaci się również powstająca w Chinach klasa średnia. Średnia pensja we wschodnich prowincjach dorównuje już Europie Wschodniej, a Szanghaj z populacją kilkunastu milionów ludzi ma w 2025 r. dojść do poziomu życia USA.

Polski biznes potrzebuje wsparcia na polu współpracy z dalekowschodnimi kontrahentami. Dlatego też Puls Biznesu, wspólnie z bankiem HSBC zapraszają Państwa na specjalne wydarzenie, które rozwieje mity i przygotuje do ekspansji na chińskim rynku.

Na podstawie rozmów z polskimi eksporterami i inwestorami działającymi na Dalekim Wschodzie przygotowaliśmy zestaw zagadnień, które poruszymy podczas naszych spotkań:

- wyjaśnimy na jakie wsparcie rządu może liczyć biznes znad Wisły;
- powiemy jakiej pomocy udzielają polskie ambasady;
- wyjaśnimy na czym polega chińska kultura biznesowa;
- opiszemy przebieg i strategie typowych negocjacji;
- omówimy otoczenie prawne i najkorzystniejsze rozwiązania kontraktowe.

Na naszych spotkaniach gromadzimy nie tylko zainteresowanych wejściem na rynek chiński, ale również praktyków ekspansji w tym kierunku. Umożliwiamy wymianę doświadczeń i nawiązywanie wspólnych aliansów strategicznych.

Serdecznie zapraszamy!




O Współorganizatorze

HSBC jest jedną z największych organizacji finansowo-bankowych na świecie. Dzięki międzynarodowej sieci 6600 oddziałów zlokalizowanych zarówno na rynkach dojrzałych, jak i rozwijających się, możemy być wszędzie tam gdzie rozwija się światowa gospodarka i wspierać rozwój zarówno naszych klientów, jak i rynków, na których działamy.

Od 150 lat zajmujemy się obsługą firm na całym świecie. Polska wyróżnia się silną i stabilną gospodarką, ważną dla Europy i dla świata. Dlatego też na polskim rynku oferujemy kompleksowe usługi finansowe dla firm i instytucji obejmujące: bankowość korporacyjną, obsługę handlu międzynarodowego, zarządzanie środkami pieniężnymi i aktywami, usługi na rynkach kapitałowych, finansowanie oraz transakcje na rynku papierów wartościowych.

Więcej informacji: www.hsbc.pl



Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

Hotel Sheraton, ul. Powiśle 7


Kraków

Współorganizator