Zarządzanie efektywnością zespołu sprzedażowego

Cel

Przyjdź i dowiedz się jak zwiększyć sprzedaż poprzez automatyzację procesów motywacyjnych!


Puls Biznesu wraz z firmą Luxoft organizuje wyjątkowy warsztat dotyczący zarządzania efektywnością zespołu sprzedażowego poprzez automatyzację procesów motywacyjnych. Warsztat ten skierowany jest do dyrektorów sprzedaży dużych firm, których zespoły sprzedażowe liczą przynajmniej 100 pracowników. Program warsztatów został opracowany z myślą o tych, dla których najnowsze rozwiązania techniczne oraz trendy w zarządzaniu motywacją zespołu sprzedażowego stanowią kluczowy element w budowaniu strategii sprzedażowej firmy.


Podczas warsztatów zaprezentujemy profesjonalne i skuteczne podejście do zarządzania efektywnością sprzedaży. Pokażemy jak zwiększyć sprzedaż redukując personel administracyjny o 50%. Zaprezentujemy sprawdzone sposoby na optymalizację procesów związanych z motywowaniem sprzedaży przy redukcji błędów w wypłacaniu prowizji o 90%. Opowiemy w jaki sposób można generować wzrost efektywności sprzedaży nawet o 5 do 6 godzin efektywnej pracy sprzedawców tygodniowo?


Zaprezentujmy tylko konkretne narzędzia, które w kompleksowy sposób pomogą zarządzać motywacją zespołu sprzedażowego, zwiększając tym samym jego efektywność.

Formułę warsztatu opieramy na praktycznej wiedzy najlepszych specjalistów z rynku oraz najnowszych rozwiązaniach technicznych.

Więcej informacji na temat warsztatów znajdziecie Państwo na stronie:Serdecznie zapraszamy na bezpłatne warsztaty!


Szczegółowe informacje:
Magdalena Kamola
tel. +48 81 822 8495
m.kamola@pb.pl

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

Szczegółowa lokalizacja wkrótce


Warszawa