Online
Konferencja
27 stycznia 2021
27 stycznia 2021
Zarządzanie projektami dla prawników
None
Jak wykorzystać metodologię zarządzania projektami realizując świadczenia prawne?

Cel

Zarządzanie projektami prawnymi definiowane jest jako stosowanie zasad i praktyk zarządzania projektami mających na celu usprawnienie wykonywania usług prawnych.


Zarówno działania prawne, jak i metodologia zarządzania projektami nie są nowymi dziedzinami wiedzy. Niemniej ich połączenie, jak nigdy dotąd, sprawdza się w wykonywaniu usług prawnych. Pozwala skuteczniej określić ryzyko, to proces doskonalenia procesów prawnych przez poprawę planowania i zwiększenie wydajności w świadczeniach.

A czy Ty wiesz, jak skutecznie przyjąć projektowe podejście do świadczenia Twoich kwestii prawnych?

Weź udział w konferencji online z zakresu zarządzania projektami prawnymi i naucz się właściwie przekładać wiedzę projektową w Twojej codziennej pracy. Poznaj metodologię zarządzania projektami, a każde Twoje działanie prawne osiągnie zamierzony cel!


Konferencja zarządzanie projektami dla prawników to:

  • Intensywna wiedza, poparta szerokim doświadczeniem w zakresie: rola prawnika w projekcie prawnym/ ryzyko prawne/ zarządzanie czasem w projekcie/ skuteczne budowanie harmonogramu/ metody komunikacji w zespole projektowym/ techniki zarządzania świadczeniami prawnymi
  • Jedyne na polskim rynku wydarzenie, podczas którego prelegenci posiadają wiedzę merytoryczną zarówno z zakresu prawa, jak i zarządzania projektami
  • Prezentacja praktyk w obszarze realizacji projektów prawnych przedstawianych przez in-housów, radców prawnych, certyfikowanych project managerów
  • Interaktywna sesja warsztatowa z obszaru zarządzania projektem prawnym

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

Lata doświadczenia

Dział konferencji „Pulsu Biznesu” istnieje od 2004 r. Kilkanaście lat doświadczeń i silna marka „Pulsu Biznesu”, pod którą odbywają się wydarzenia, sprawiły, że jesteśmy dziś czołowym organizatorem konferencji biznesowych skierowanych do wyższej kadry zarządzającej..

Profesjonalizm w każdym calu

W ciągu roku kalendarzowego organizujemy ponad 50 konferencji, kongresów, warsztatów i debat, podczas których do dyskusji zapraszamy najlepszych mówców, wybitnych ekspertów i praktyków z poszczególnych branż..

Tysiące zadowolonych klientów

Naszą ambicją jest kreowanie przedsięwzięć związanych z istotnymi, bieżącymi wydarzeniami w gospodarce, przewidywanie trendów oraz umożliwianie wymiany doświadczeń i dzielenia się wiedzą. Od 2004 roku zaufało nam już blisko 20 tys. uczestników..

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Opiekun merytoryczny

Aldona Mlonek
Aldona Mlonek

Project Manager

Miejsce

Szczegółowa lokalizacja wkrótce


Online