Koniak do pisania

MICH
opublikowano: 04-08-2016, 11:40

Dobra luksusowe mają się świetnie, więc najlepiej łączyć je ze sobą. Czyli zamknąć luksusowy alkohol w luksusowym piórze – uznała jedna z firm.

Był zegarek z najstarszym rumem na świecie, będzie pióro z najstarszym koniakiem na świecie. Połączenie luksusowych alkoholi z innymi towarami z najwyższej półki powoli wchodzie Wealth Solutions w krew. Zajmująca się inwestycjami w rzadkie alkohole, dzieła sztuki i produkty finansowe firma ogłosiła, że zamknęła koniak Gautier z 1762 w kapsule umieszczonej w skuwce wiecznego pióra. Do sprzedaży trafi 110 egzemplarzy: 100 srebrnych i 10 złotych po (odpowiednio) 3 tys. i 10 tys. EUR za sztukę.

Wealth Solutions

Na dobra luksusowe, według szacunków KPMG, Polacy wydali w 2015 r. 14,3 mld zł (według prognoz). Do 2017 r. wydatki te mają wzrosnąć do 17 mld zł.  Na artykuły piśmiennicze z najwyższej półki przeznaczyliśmy w zeszłym roku 101 mln zł. Z kolei za luksusowe alkohole zapłaciliśmy w tym czasie 634 mln zł.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MICH

Polecane