Konkurs biuletynów - rozstrzygnięcie

AB
opublikowano: 11-10-2006, 00:00

Specjalna gala zakończy dzisiaj VI edycję Konkursu Biuletynów Firmowych. Tomasz Kościelny, dyrektor zarządzający agencji doradczej i wydawniczej Agape, organizatora konkursu, zapowiada, że na podium pojawi się kilka nowych biuletynów w każdej z trzech kategorii.

Laureaci trzech pierwszych miejsc w każdej z nich otrzymają statuetki i dyplomy, a laureaci pierwszego miejsca — roczny dostęp do SARE (programu do tworzenia i dystrybucji biuletynów elektronicznych) i reklamę w dzienniku i portalu Nowoczesna Firma — www.nf.pl. Goście gali mogą skorzystać z bezpłatnych porad specjalistów Agape. Otrzymają też raport z wynikami konkursu. Wyniki od 12 października będą dostępne na stronie www.agape.com.pl, podamy je też w „PB”. Sponsorami konkursu są SARE i Drukarnia Prodruk. „Puls Biznesu” sprawuje patronat medialny.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: AB

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu