Konsorcjum Betacom i MCIS ma umowy z MEN

ESPI, pb.pl
16-04-2008, 17:12

Konsorcjum spółek MCSI Ltd. oraz Betacom podpisało we wtorek umowy z Ministerstwem Edukacji Narodowej na łączną kwotę brutto 91 mln zł - poinformowała spółka Betacom w środowych komunikatach. Pierwsza umowa opiewa na kwotę 48,3 mln zł, a druga na 42,7 mln zł.

Przedmiotem pierwszej umowy jest dostawa, instalacja i integracja sprzętu komputerowego w 1024 pracowniach komputerowych w szkołach na terenie województw małopolskiego, śląskiego i opolskiego oraz prowadzenie serwisu gwarancyjnego w okresie 36 miesięcy od daty dostawy.

Z kolei przedmiotem drugiej umowy jest dostawa, instalacja i integracja sprzętu komputerowego w 929 pracowniach komputerowych w szkołach na terenie województwa dolnośląskiego, lubuskiego i zachodniopomorskiego oraz prowadzenie serwisu gwarancyjnego w okresie 36 miesięcy od daty dostawy. "Termin realizacji umowy został określony na 56 dni od dnia podpisania umowy" - napisano w komunikatach

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ESPI, pb.pl

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Inne / Konsorcjum Betacom i MCIS ma umowy z MEN