Konsorcjum spółki Stalprofilu ma najlepszą ofertę na gazociąg

ISBNews
opublikowano: 09-06-2014, 15:17

Oferta konsorcjum ze spółką zależną Stalprofilu - ZRUG Zabrze jako liderem - została uznana za najkorzystniejszą w przetargu ograniczonym.

Chodzi o zadanie pn. "Budowa gazociągu wysokiego ciśnienia DN500 MOP 8,4 MPa na odcinku węzeł Gałów - węzeł Kiełczów, w ramach budowy gazociągu Granica RP (Lasów) - Taczalin - Radkowice - Gałów - Wierzchowice wraz z infrastrukturą niezbędną do jego obsługi na terenie województwa dolnośląskiego", podała spółka.

"Wartość brutto oferty złożonej przez konsorcjum z udziałem ZRUG Zabrze S.A. wyniosła 40 971 243,42 zł.Umowa z OGP Gaz - System w sprawie zamówienia publicznego zostanie zawarta w terminie nie krótszym niż 10 dni od dnia przesłania zawiadomienia o wyborze najkorzystniejszej oferty" - czytamy w komunikacie.

Drugim uczestnikiem konsorcjum jest INSTALGAZ Andrzej Szulc z siedzibą w Opalenicy.

Stalprofil jest jednym z największych dystrybutorów stali w Polsce, oferującym wyroby hutnicze w sprzedaży krajowej i zagranicznej. Spółka posiada 69% głosów i 63% udziału w kapitale ZRUG Zabrze.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ISBNews

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Konsorcjum spółki Stalprofilu ma najlepszą ofertę na gazociąg