Konsorcjum z Qumak-Sekom ma kontrakt warty 17 mln zł netto

ISB
22-01-2008, 18:05

Konsorcjum firm Qumak-Sekom i Energoserwis Kleszczów realizuje kompleks dydaktyczno - sportowy w Kleszczowie, starający się uzyskać miano centrum przygotowawczego Euro 2012, poinformował Qumak-Sekom w  komunikacie we wtorek. Wartość kontraktu to 17 mln zł netto.

"W zakres prac zleconych Qumak-Sekom- liderowi konsorcjum, wchodzi przygotowanie projektów, realizacja i opracowanie dokumentacji powykonawczej wszystkich instalacje niskoprądowych, w tym również projekty wykonawcze oraz znacznej części dostaw w ramach innych instalacji elektrycznych, w szczególności systemu oświetlenia" - czytamy w komunikacie.

Prace są zaplanowane na okres od 23 stycznia tego roku do 30 czerwca 2009.

Zgodnie z założeniami, wszystkie parametry kompleksu, jego wyposażenie techniczne i lokalizacja mają spełniać wymogi UEFA. Jeśli tak się stanie, to wszystko wskazuje na to, że obiekt ten stanie się bazą treningową reprezentacji państw przygotowujących się do Euro 2012. (ISB)

mtd/amo

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ISB

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Konsorcjum z Qumak-Sekom ma kontrakt warty 17 mln zł netto