Konto z pakietem assistance

  • Ewa Bednarz
opublikowano: 07-05-2014, 00:00

Bank Millennium poszerzył ofertę o nowy rachunek osobisty — Konto 360º.

Konto będzie bezpłatne po spełnieniu dwóch warunków: na rachunek musi wpływać miesięcznie przynajmniej 1 tys. zł i trzeba zawrzeć chociaż jedną transakcję kartą. Bank nie pobiera opłaty za kartę do konta i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą.

Bonusem jest pakiet assistance, który w pierwszym roku pakiet jest bezpłatny, później opłata wyniesie 2,99 zł miesięcznie. Dzięki niemu można korzystaćz pomocy medycznej, w tym wizyt domowych oraz pomocy fachowców (hydraulika, elektryka itp.) przy naprawach domowych. Takich „interwencji” może być maksymalnie siedem w roku. Bank obiecuje też, że posiadacze konta będą mogli korzystać z najatrakcyjniejszych ofert depozytowych. Chodzi m.in. o lokatę mobilną, której oprocentowanie wynosi obecnie 4 proc. (to lokata na 6 miesięcy). Standardowe oprocentowanie lokaty na ten okres to 2,25 proc.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Ewa Bednarz

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu