Kontrakt tygodnia Hurtowe zamówienie na mały system ERP

KA
opublikowano: 23-02-2011, 00:00

Spółka Milenium Inwestycje zdecydowała się na zakup systemu ERP CDN XL produkowanego przez Comarch. Podpisany kontrakt dotyczy wdrożenia oprogramowania nie tylko w spółce, która jest stroną umowy z producentem, ale także w 13 innych firmach produkcyjnych, handlowych i usługowych, powiązanych kapitałowo z Milenium Inwestycje, a działających głównie w branży spawalniczej. Z systemu będzie początkowo korzystało 160 jednoczesnych użytkowników. Docelowo liczba pracujących z systemem ma przekroczyć 300 osób.

Jak na jeden kontrakt na CDN XL to bardzo dużo. Z analiz "PB" wynika, że na jedno nowe zamówienie tego systemu przypada zazwyczaj 15 użytkowników. To najmniejszy wynik w sektorze systemów ERP. CDN XL jest jednak najchętniej wybieranym oprogramowaniem tego typu. Pod względem liczby nowych zamówień o kilka długości wyprzedza każdego konkurenta. W grupie Milenium Inwestycje poza standardowymi funkcjonalnościami każdego systemu ERP zostanie uruchomiony moduł dla mobilnych sprzedawców i automatyczna identyfikacja towarów w bezprzewodowej technologii RFID.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu