Kopahaus pozyskał partnera z Holandii

KL
opublikowano: 30-01-2008, 00:00

Szykująca się do wejścia na giełdę spółka nawiązała współpracę z firmą z grupy ABN Amro.

Szykująca się do wejścia na giełdę spółka nawiązała współpracę z firmą z grupy ABN Amro.

Producent domów w technologii szkieletowej zdobył zagranicznego partnera — grupę Roompot. To należący do grupy ABN Amro operator parków wypoczynkowych. Wraz z podmiotami powiązanymi Roompot zajmuje się usługami deweloperskimi i wynajmem domów wypoczynkowych oraz apartamentów w popularnych na Zachodzie zamkniętych parkach turystycznych. Właśnie do tego typu obiektów Kopahaus dostarcza swoje domy.

Kopahaus, który wkrótce ma ruszyć z ofertą publiczną, nie ujawnia na razie, na czym będzie polegać jego współpraca z partnerem. Dowiemy się tego zapewne w najbliższy piątek, podczas spotkania organizowanego wspólnie przez obie firmy. Wcześniej pisaliśmy jednak, że jeszcze przed debiutem na GPW Kopahaus może przeprowadzić transakcję pre-IPO i pozyskać zagranicznego inwestora. Wiele wskazuje na to, że może być nim właśnie Roompot.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KL

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu