Kopex dobry na trudne czasy

Dariusz Karolak
opublikowano: 15-07-2002, 00:00

Kopex jako jedna z nielicznych spółek zanotował pokaźny tygodniowy wzrost, który dokonał się przy dużych, jak na ten rynek, obrotach. Od 4 miesięcy trwa odwracanie trendu spadkowego poprzez mozolne budowanie formacji podwójnego dna ze wsparciem 6,8 i linią szyi przy 8,85. Byki zbierają się do ataku na linię szyi od której oddziela nas 10-proc. dystans i wszystko wskazuje na to, że im się to uda. Świadczą o tym pokonanie półrocznej linii bessy z układu wolumenowego (w liniowym 8-miesięcznej), zamknięcie tygodnia tuż pod tygodniową średnią VAMA10, i potwierdzenie podwójnego dna przez wskaźnik ruchu kierunkowego DI+.

Sygnały kupna pojawiły się na większości dziennych i tygodniowych oscylatorów. Lepszy walor trudno byłoby sobie obecnie wymarzyć, gdyby nie ta płynność, zmuszająca najbardziej aktywnych do ograniczonego zaangażowania. W przypadku udanego ataku na linię 8,85 uruchomi się realizacja zasięgu 10,9. Nieudany, będzie okazją do napełnienia portfeli przy ruchu powrotnym.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Kopex dobry na trudne czasy