Korekcyjny wzrost Polleny Ewy

Dariusz Karolak
opublikowano: 07-08-2001, 00:00

Korekcyjny wzrost Polleny Ewy

Po przecięciu dziennej średniej VAMA10 Pollena Ewa rośnie jak na drożdżach. Na pierwszy rzut oka widać, że obroty są małe, a to wzrost kwalifikuje jako korekcyjny. Bardziej wyraźnie widać to na wykresie tygodniowym, na którym kurs zbliżył się do silnego oporu tygodniowej VAMA10, 8,85. Nie bez znaczenia są również 2 inne opory pochodzące od czarnych tygodniowych korpusów z drugiej połowy czerwca i lipca, odpowiednio 8,6 i 8,45.

Przy 8,7 znajduje się kolejna ważna bariera podażowa w postaci przedłużenia linii szyi formacji r-g-r, która doprowadziła do niedawnego testu historycznego dna przy 7,2. Biorąc pod uwagę powyższe oraz bardzo silne wykupienie szybkiego oscylatora stochastycznego należy przygotować się do rychłego zakończenia korekty, po którym realne stanie się ponowne testowanie dna.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Korekcyjny wzrost Polleny Ewy