Korekta Dębicy dobiega końca

Dariusz Karolak
11-05-2001, 00:00

Korekta Dębicy dobiega końca

Połowa obrotu na Dębicy dokonała się podczas jednej transakcji zapewne wcześniej umówionej, na kilka minut przed zamknięciem. Za parę dni nikt o tym nie będzie pamiętał, za to objęcie hossy na wykresie pozostanie. Dębica jest tania i wydaje się, że wystarczająco mocno się skorygowała, ale trzeba pamiętać, że ewidentna recesja branży samochodowej na całym świecie potencjał wzrostowy tej spółki obniża. Wskaźniki krótkoterminowe dzięki wzrostowi zmieniły kierunek na wzrostowy, ale trudno dopatrzyć się jakiegoś wiarygodnej wzrostowej konfiguracji.

Miejsca na spadki również nie ma, bo rynek wszedł w obszar szerokiego korpusu tygodniowego z połowy marca (26,5-27,4). Zakładam, że Dębica najpierw odbije się do 28 zł (szybka linia szczytów oraz tygodniowa VAMA10), a potem przez jakiś czas wejdzie w trend boczny, będący wstępem do poważniejszego odbicia.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Korekta Dębicy dobiega końca