Czytasz dzięki

Korwin-Mikke: jeżeli potwierdzą się sondażowe wyniki wyborów, wycofam się z polityki

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 25-09-2005, 21:35

Janusz Korwin-Mikke zapowiedział, że jeżeli potwierdzą się wstępne, sondażowe wyniki wyborów parlamentarnych, wycofa się z polityki. Dodał jednak, że nie zamierza wycofywać się z wyborów prezydenckich, choć nie liczy na wygraną.

Janusz Korwin-Mikke zapowiedział, że jeżeli potwierdzą się wstępne, sondażowe wyniki wyborów parlamentarnych, wycofa się z polityki. Dodał jednak, że nie zamierza wycofywać się z wyborów prezydenckich, choć nie liczy na wygraną.

    "Przy wrogości służb specjalnych, z którymi walczymy, przy wrogości reżimowej telewizji, której, jak wiadomo, chcemy odebrać abonament, nie ma siły, żeby wygrać wybory, nie ma siły, żeby wejść do Sejmu. W związku z tym pozostaje mi tylko spasowanie i wycofanie się z polityki" - powiedział dziennikarzom lider Platformy Janusza Korwin-Mikkego.

    Dodał, że Polacy "chcą, żeby kraść, żeby była korupcja, chcą tego, głosowali na tych samych, co do tej pory". "Będą mieli dalej to samo, to ja się wycofuję" - powiedział.

    Korwin-Mikke zapoznał się ze wstępnymi, sondażowymi wynikami wyborów w siedzibie swojego sztabu w Józefowie k. Warszawy, w otoczeniu kilkudziesięciu osób, przede wszystkim działaczy Platformy Janusza Korwin-Mikkego i jej sympatyków.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane