Korzyści z mariażu nauki z biznesem

DI
opublikowano: 27-12-2017, 22:00

8 stycznia w Urzędzie Marszałkowskim w Krakowie odbędzie się XI spotkanie IATI Monday Business Meeting (IATI MBM) dotyczące Projektu SPIN w Małopolsce.

Organizatorzy zapraszają do udziału w wydarzeniu przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw. Celem spotkania jest umożliwienie nawiązania i zacieśnienia współpracy między naukowcami i przedsiębiorcami, zapoznanie uczestników z aktualną ofertą Centrów Transferu Wiedzy w ramach projektu SPIN 2.0 oraz zaprezentowanie innowacyjnych usług dla biznesu świadczonych przez instytucje otoczenia biznesu działające na uczelniach wyższych. Przedsiębiorcom zostaną przedstawione korzyści płynące ze współpracy B+R (dobre praktyki kooperacji z firmami w ramach CTW). Warto dodać, że te usługi świadczone są bezkosztowo dla przedsiębiorców w ramach pomocy de minimis. Zgłaszać się na spotkanie można do 5 stycznia (tel.: +12 617-48- 52, e-mail: agnieszka.czaplicka@ iati.pl). Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu